Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
32 obserwujących
417 notek
565k odsłon
  1867   6

Czy uda się sformować polski Majdan ?

Werbunek załyciela Fundacji "Otwrty Dialog" na polski Majdan
Werbunek załyciela Fundacji "Otwrty Dialog" na polski Majdan

                            Radosław Markowski "wybitny" polski socjolog oraz jeden z założycieli Fundacji "Otwarty dialog" nawołują Polaków do polskiego Majdanu.

                           Sądzę, że tego typu apelami powinny zająć się już stosowne służby, ponieważ te apele nawołują do stosowania przemocy w polskim życiu politycznym, społecznym. Bez dwóch zdań osoby nawołujące do używania siły, przemocy w przestrzeni publicznej powinny ponieść za takie czyny odpowiedzialność karną !

                           Świetnie zareagował na jedno z wynurzeń w GW "wybitnego socjologa" Radosława Markowskiego nasz ambasador w Tel Avivie, który na konstatacje tego "znamienitego naukowca"  w GW "że prezydent Andrzej Duda wybory wygrał dzięki wsi" w odpowiedzi napisał : "( po części muszę się zgodzić ;-) )" - każdy rozsądny temu nie zaprzeczy ;-)

                         Natomiast to co dziś sobą reprezentuje Radosław Markowski nie odbiega zbytnio od postawy współzałożyciela "Otwartego Dialogu" Bartosza Kramka, który wprost w mediach społecznych werbuje ochotników na polski Majdan ( nie po raz pierwszy gwoli przypomnienia ), artykułując, ' że społeczeństwo niekoniecznie tylko w sposób konstytucyjny, uczestnicząc w wyborach może pozbawić władzy - sic!

                        Pozostawiam PT internautom do oceny takie postawy "wybitnych " przedstawicieli totalnej opozycji, postawy, które doskonale się wpisują w kampanię przybyłego z wygnania z Brukseli byłego szefa Rady Europy , przewodniczącego EPL w PE Donalda Tuska. Nie mając żadnych profetycznych zdolności, przewiduje jednak, ze eskalacja takich działań totalnej opozycji będzie narastać, bo dla nich ( mowa o totalnej opozycji ) to jedyny sposób na abordaż i siłowe przejęcie władzy...

Lubię to! Skomentuj46 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo