Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
431 notek
588k odsłon
  1560   9

Jak Aleksander Łukaszenka wykiwał Brukselę.

Jak AŁukaszenka wykiwał KE
Jak AŁukaszenka wykiwał KE

                                                              EU  okaże materialne wsparcie dla Białorusi                      Komisja Europejska z Ursulą von der Leyen powzięła decyzję o wsparciu Białorusi kwotą 700 K EURO ( w niektórych mediach mowa jest o kwocie 700 000 K EURO  i to jest raczej pomyłka powinni sprostować)   ;-)

           Jak się dziś czujecie wszyscy PT internauci znad Wisły, którzy głosowaliście za naszą akcesją do EU. Pytanie dotyczy zwolenników  soft ( raczej z pogranicza centrum np. klasa abstrakcji, do której przynależy poseł Sonik z Krakowa )  tego naszego wejścia w struktury EU, a nie jest skierowane do partyjnych zapatystów totalnej opozycji.

                 EU jedną ręka karze dyktatora z Mińska, drugą daje  kasę na rozwiązanie kryzysu imigracyjnego, kryzysu, który sprokurował Władymir Władymirowicz w porozumieniu z Baćką.

                 Konsultacje odchodzącej w polityczny cień Angeli Merkel z prezydentem Białorusi in spe - wszak na szeroko rozumianym Zachodzie nikt nie uznawał Aleksandra Łukaszenki za prawowitego prezydenta Białorusi po sfałszowanych wyborach i protestach na ogromną skalę z tego powodu większości społeczeństwa białoruskiego - zakrawają na coś więcej niźli hipokryzja.


                Dziś okazuje się, że demokratyczna opozycja na Białorusi nie mogła liczyć na takie materialne wsparcie Brukseli, nie to co Baćka, który zażyczył sobie by EU zapłaciła za chwilowe wyciszenie konfliktu imigracyjnego na polsko-białoruskiej granicy, dodajmy po raz wtóry, konfliktu, który wespół z Władymirem Władymirowiczem sprokurowali - sic!

                To jest cała EU i zachowanie eurtechnokratów, tak było , tak jest i tak będzie. W Brukseli nikt nie podejmie stanowczych decyzji, prędzej będzie wycofywanie się rakiem z podjętych przeciw Łukaszence sankcji. Rozmowy Angeli Merkel z W.Putinem i A.Łukaszenką, Emanuela Macrona z W.Putinem o tym jak rozwiązać konflikt na naszej granicy z Białorusią ponad naszymi głowami najlepiej świadczy o naszym miejscu w szeregu w strukturach EU.

              Na koniec mam sugestię dla brukselskich eurotechnokratów w sprawie udzielenia tego wsparcia Baćce. Otóż wydaje mi się, że najlepszym emisariuszem w tej operacji z ramienia eurotechnokratów brukselskich  będzie nasz komuszy matuzalem, europoseł Leszek Miller, On ma w swym portfolio sprawdzone i potwierdzone przez drugą stronę kompetencje w takich operacjach finansowych ;-)

Lubię to! Skomentuj87 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka