Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
15 obserwujących
223 notki
213k odsłon
688 odsłon

Do H&H w III rundzie Wimbledonu dołączyła Magda Linette !!!

Huber Hurkacz w II rundzie Wimbledonu 2019
Huber Hurkacz w II rundzie Wimbledonu 2019
Wykop Skomentuj57

        Hubert spisał się ładnie , brawo Hubert.  Mecz oglądałem od stanu 1:1 w setach i 1:1 w gemach w trzecim secie. Ponoć w drugim secie Hubert też mógł  go przechylić na swoja stronę, ale co się odwlecze to nie uciecze :-) Musze wyznać, że nasza wieża oblężnicza  poruszała się dziś nad wyraz sprawnie, H&H grał spokojnie w swoim rytmie, a co najważniejsze inteligentnie. Parę razy zagrał odwrotnym forehandem tak, że nie powstydziłby się sam Federer czy Djokovic ( w końcu Dzioko wybrał Huberta do sparingów ;-) ) Udane były też potężne smecze gdy Dusan Lajovicc użył ich w defensywie.Cały mecz wyglądał jakby do boju stanęło dwóch zawodników wagi ciężkiej , wymiany ciosów były bowiem podobne do tych z wagi ciężkiej z ringu.
        Zapamiętałem też kilka minięć w wykonaniu Polaka , ale sukces przyniósł mu niewątpliwie serwis.Od momentu gdy oglądałem mecz wystarczyły dwa przełamania kolejno w secie 3 i 4 by Hubert zameldował się II rundzie Wimbledonu 2019 - oczywiście trzymamy dalej za Huberta kciuki ;-)

Wykop Skomentuj57
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport