Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
18 obserwujących
259 notek
269k odsłon
4692 odsłony

Popis Piotra Misiły na 75 rocznicę Powstania Warszawskiego.

Wpis Piotra MIsiły na Tweeterze z okazji 75 rocznicy PW
Wpis Piotra MIsiły na Tweeterze z okazji 75 rocznicy PW
Wykop Skomentuj233

            Trudno znaleźć właściwe określenie dla tego aktu Piotra Misiły , który z okazji 75 rocznicy zrywu Warszawiaków zamieścił na Tweeterze  załączony obraz wpisu. 

            Nawet jeśli wśród Warszawskich Powstańców były takie jednostki o odmiennych preferencjach seksualnych to czy to był czas by takie problemy były w tym heroicznym zrywie najważniejsze. Owszem młodzi ludzie brali masowo śluby, obok szybko rosnących mogił, ponieważ chcieli zalegalizować być może bardzo krótki związek, ale kto wówczas myślał o takich kwestiach.Można o to dopytać jeszcze żyjących powstańców czy to były takie ważne sprawy w tamtej hekatombie.
To co  wrzucił na Tweetera  Piotr  Misiło to propaganda i prowokacja. Niech robią tak dalej to na jesieni "they will wake up with hand in the chamber pot" - czyli obudzą się z przysłowiowa ręką w nocniku . Nie mają Polakom nic do zaoferowania oprócz  tej nachalnej promocji wiadomego lobby. Trzeba nad tym przejść do porządku dziennego, a na jesieni pokazać im czerwoną kartkę, innego wyjścia nie ma...

Wykop Skomentuj233
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka