59 obserwujących
378 notek
485k odsłon
  9514   0

Pułapka na Trumpa i panika przyśpieszenia…

Zajmij wygodne siedzenie, przygotuj popcorn, zapnij pasy, miej w zasięgu wachlarz, będzie naprawdę szybko i gorąco! Wolność w Ameryce znalazła się w sferze zgniotu. Najbardziej poznawczo niebezpiecznym pytaniem wydaje się być: Kiedy Ameryka osiągnie dno? Czy wszechstronny atak na Trumpa przez Deep State, globalistów, wspomaganych przez Chińczyków nie zniszczy Republiki? Wszystkiemu winien jest Trump, który 4 lata temu otworzył puszkę Pandory opowiadając się po stronie obrońców życia, przeciwko globalizmowi, socjalizmowi i komunistycznym Chinom. Jak takiemu facetowi można było pozwolić na drugą kadencję, szczególnie kiedy w sumie już ma się kontrolę nad wszystkim, a ten przedtem zabawowy miliarder jakoś przefarbował się na ludowego trybuna, który może zepsuć całą tak zaawansowaną grę? Zabawa w demokrację właśnie dobiega końca, zaczynają się schody. Wszystko wskazuje na to, że prowokacja “Capital”, która miała zniszczyć prezydenta Trumpa udała się tylko częściowo...

image

https://scontent-sjc3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/135567814_10219466633156802_2461553291337893409_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=xG9_iAwNwwEAX918aUd&_nc_ht=scontent-sjc3-1.xx&tp=6&oh=93410c660718211fd056879f105f2230&oe=601ED5D3  

Powoli ziemia usuwa się spod politycznych stóp prezydenta Trumpa, dookoła jak sępy krążą nienawidzący go wrogowie. Przekonani o beznadziejności sytuacji w popłochu do drzwi rzucają się dotychczasowi współpracownicy, pewnie z inspiracji swoich niedawnych przeciwników. Wśród rozczarowanych, przygnębionych zastępów wiernych zwolenników (ok. 75 mln wyborców) krążą odłamki nadziei, które już niedługo spowodują ich jeszcze większy ból. Ta nadzieja to wiara, że z pewnością Trump ma jeszcze silną kartę, którą zaskoczy swoich przeciwników. Więc powtarzają zasłyszane historie o przekazaniu przez prezydenta władzy wojskowym przywódcom (wojskowa rada ocalenia narodowego?), którzy osądzą zdrajców i tych winnych wyborczych przekrętów. Rany bardziej rozdygotanych miodem smaruje tajemniczy Q Anon zwodząc wiernych, że już za następnym zakrętem wszechmądry i władny Trump jak w pięknej bajce zniszczy pomiot Zła. Niestety wydaje się, że Q Anon coraz bardziej kojarzy się z sprytną dezinformacją niekoniecznie amerykańskich służb, żerując na patriotyzmie wojskowych i religijnych obywateli. 

Dziś Ameryka przypomina mi przysłowiową sytuację przyszłego topielca do którego podpływa ratownicza łódź, później helikopter, ale on odmawia powtarzając, że Bóg go uratuje. Już później ma pretensje do Boga, że o nim zapomniał, na co Bóg: Ty duraku, wysłałem po ciebie łódź, helikopter, a ty uparty mi odmówiłeś! Trump mimo globalistycznej powodzi zalewającej ekonomię i tożsamość Ameryki, był jej szansą powrotu ze zgubnej drogi. Niestety zbyt dużo pracy włożyli globaliści w amerykański system edukacyjny, system sądowniczy, mainstreamowe media i biurokrację, aby przez kolejne 4 lata obserwować jak znienawidzony prezydent Trump przywracał Amerykanom ich tradycyjną tożsamość i normalność.

W sprawie dochodzenia nadużyć wyborczych Trump pokładał wielkie nadzieje w swoim wice, ale Pence z wielu powodów zawiódł. Jednym z nich było to, że Pence jest częścią waszyngtońskiego establishmentu wśród którego prosperował przez ostatnie 20 lat, najpierw jako kongresmen, następnie konserwatywny gubernator stanu Indiana. Były irlandzki (z pochodzenia) katolik, następnie ewangelik słynął z tego, że z kobietami spotykał się tylko w towarzystwie swojej żony. Może się ponownie dogadają, tak wygląda z poniedziałkowych rozmów z gabinecie owalnym.

Prezydent Trump zapowiedział pokojowe przekazania władzy dodając, że nie będzie na inauguracji Joe Bidena. Speaker Kongresu 80-letnia Nancy Pelosi z San Francisco jeszcze przed weekendem zażądała od Mike Pence wyrzucenia prezydenta Trumpa przy udziale członków gabinetu (poprawka 25 do Konstytucji), z których część już złożyła rezygnację. W przeciwnym razie zapowiedziała (widocznie już ma demencję, drugi już) impeachment prezydenta Trumpa (na środę). Mogą zdążyć z impeachmentem w izbie niższej, ale to w Senacie odbywa się sąd nad przesłanymi zarzutami. W tym czasie Trump nie będzie już prezydentem. Pence znalazł się pod ostrym atakiem zwolenników Trumpa, w podobnej sytuacji są inni politycy GOP, którzy wypowiadali się źle o Trumpie. Kiedy senator Lindsey Graham, który jest człowiekiem przemysłu zbrojeniowego (kumpel śp. senatora Johna McCaina), skrytykował Trumpa, znalazł się pod lawinowym ogniem krytyki (krzyki na lotnisku: “zdrajca!”) i już próbuje odzyskać swoją pozycję wśród republikańskich wyborców.

Na środowy wiec prezydenta Trumpa w Waszyngtonie przybyło ok. 1 mln zwolenników (szacunki od 600,000 do 1,2 mln), nie spłonął jeden samochód, nie rozbito ani jednej szyby wystawowej. Skandal, doszło do złamania nowej tradycji! W czasie przemówienia prezydenta Trumpa, kiedy jeszcze nie padło słowo “Capital” z milionowego wiecu oderwała się grupa ok. 2 tys. i odeszła kilka kilometrów w kierunku budynku Kongresu. Chcieli oni demonstrować poparcie dla Pence, w którym swoje nadzieje pokładał Trump (przy decydowaniu o uznawaniu głosów elektorów ze spornych stanów). Doszło do przepychanek z ochraniającą gmach policją, która rozpoczęła odwrót. W pewnym momencie kilkuset osobowa grupa protestujących zwolenników Trumpa podburzona przez zradykalizowane jednostki (zawodowi rozchwiani psychicznie zadymiarze, wyznawcy Q Anon, biali suprematyści, a nawet zakonspirowani członkowie lewackiej Antify) wybijając szyby wdarła się do wnętrza Capitolu (domu reprezentantów wyborców). Najbardziej malowniczym zadymiarzem w stroju Wikinga okazał się półnagi szaman, prawicowy aktywista zakonu Q Anon. Inna grupa protestujących została wpuszczona przez policję bocznym wejściem na Kapitol. Tym razem Antifa nie walczyła ze zwolennikami Trumpa, ale stanęła na ich czele. Podaje się 5 ofiar tej akcji: zastrzeloną przez policjanta weterankę sił powietrznych z Kalifornii, 3-y osoby zmarłe na zawał i jeden policjant (podobno później jeszcze jeden popełnił samobójstwo) .  

Lubię to! Skomentuj71 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka