4 obserwujących
44 notki
12k odsłon
1690 odsłon

Czy Morawiecki zdymisjonuje Kaczyńskiego?

Wykop Skomentuj57

Według wszelkich reguł powinien.  Świeżo mianowany nadzorca służb popisał się skrajną niekompetencją, co zresztą nie powinno dziwić. Tak to bywa, gdy stawia się na czele resortów siłowych kompletnego żółtodzioba.

Czynności prowadziła nieuprawniona do tego agencja. Zastosowane środki były nieadekwatne do przestępstwa – w przypadku tego typu oskarżenia wezwanie do stawienia się do prokuratury w zupełności by wystarczyło. Przeszukanie odbyło się ze złamaniem procedur. A później odbyły się czynności, które każdy sąd uzna za nękanie. Sprawę zaś mocno pogarsza fakt zaistnienia ewidentnego konfliktu interesów i mocnego podejrzenie wykorzystywania w tej sprawie organów państwa do prywatnych celów.

Taka ilość wpadek naraz jest chyba rekordowa i to człowieka, który dopiero co objął urząd. Nawet jeśli uniknie kary za złamanie procedur przed sądem, powinien zostać zdegradowany na jakieś niskie stanowisko urzędnicze w resorcie. Niech tam nabiera wprawy – może za 10 lat będzie się nadawał do kierowania jakimś zespołem siłowym. Dajmy człowiekowi, który się dopiero uczy, szansę, być może ma jakiś potencjał, którego my nie widzimy.

Zapewne jednak nepotyzm nie pozwoli na taki ruch. Nie jest tajemnicą, że pan K jest dobrym znajomym premiera, a awans na wicepremiera ze zwykłego posła, który do tej pory niezbyt błyszczał ,był ewidentnie po znajomości. Jeśli to nie nastąpi powinien zareagować prezydent jako zwierzchnik sił zbrojnych i powstrzymać degradację możliwości obronnych państwa pod nadzorem tego człowieka. W ostateczność jego własne ugrupowanie polityczne powinno zgłosić wobec niego wotum nieufności. Pozostawanie tego osobnika na urzędzie jest ich śmiercią polityczną.


A tak na poważnie drodzy wyborcy PiS-u – czy już rozumiecie, jaką profanacją jest wywieszanie przez was demonstracyjnie polskiej flagi przed domem? Jak obrzydliwie brzmią w waszych ustach pochlebstwa wobec obecnej junty?

Nie dziwcie się, że stanowicie pośmiewisko ludzi przyzwoitych. I nie dziwcie się., że każde wasze słowo musi być domyślnie traktowane jak kłamstwo.

Nie krzywdźcie siebie i swoich dzieci skazując ich na życie w takim kraju. Cokolwiek zrobiły, nie zasłużyły sobie na aż taką karę. Polska naprawdę zasługuje na wolność od PiS.

Wykop Skomentuj57
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka