3 obserwujących
85 notek
24k odsłony
  216   0

Ziemkiewicz posmakował własnych poglądów w praktyce.

Bo w końcu to tego nawołuje – to silnie strzeżonych granic, państw nie związanych umowami międzynarodowymi, armii narodowych szczerzących na siebie zęby ponad drutem kolczastym, łatek przyklejanych nacjom i religiom i bezwzględnej, obliczonej na własne korzyści polityki międzynarodowej.

A przy okazji wyszło na jaw, że „niepokornego”, „wyklętego” i w ogóle prześladowanego na każdym polu publicystę stać na posłanie córki na Oxford. Jakiż piękny, kolejny przykład tego, jak to „niepokorne” poglądy się opłacają, w końcu na Smoleńsku, sprawiedliwych funduszach i innych Ligach Obrony Dobrego Imienia a i na rozmaitych przekopach i centralnych portach parę fortun wyrosło. W końcu kto dba o pieniądze, zwłaszcza publiczne, kiedy to honor idzie!!:)

Co do faszystowskiej Anglii – państwo jest łagodne i opiekuńcze wobec własnych obywateli, nie ma takiego obowiązku wobec obywateli innych państw, zwłaszcza, jak aktualnie rządzący są nieprzyjaźni. Traktaty UE zaś chciałyby, żeby tą opieką i łagodnością otaczał każego Europejczyka każdy rząd na kontynencie. I temu przecież Rafale się sprzeciwiałeś:)

Bo zapewne gdyby Anglia była w UE to mógłby przejechać, bo UK byłaby związana traktatami.
A tak to znowu się wyżala, jak to każdy prawacki bojownik w mediach, że go jacyś obcy, geje czy kobiety ich biją. Nie ma chyba większych beks niż prawicowcy, ich wszystko  porusza do żywego, rani serce i wzbudza łzy w oczach. Nic dziwnego, że wszyscy nami pomiatają – PiS to nam to zapewnił swoją płaczliwą i rozedrganą polityką. 

Bądźże mężczyzną mały Rafałku, wiemy, że często sam nie wierzysz w to co wypisujesz, bo gdybyś wierzył to byś wychwalał postępowanie urzędników jej królewskiej mości jako prawe i sprawiedliwe:)

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura