geos
Na polityce się nie znam... więc piszę to co myślę...
6 obserwujących
29 notek
20k odsłon
  187   0

Ideologiczna napaść na Polskę

Szkoła frankfurcka w natarciu

Niemcy na swych uniwersytetach wyhodowały nowy lewacki ekstremizm, który zaraża swymi zgubnymi ideami cały świat. Ruchy takie jak Antifa i BLM to owoce tych zgubnych lewackich ideologii wyrosłych na gruncie niemieckiej myśli filozoficznej. Agresja, pogarda i destrukcja to owoce, które ta idelogia przynosi światu.


Historia lubi się powtarzać...

Nie jest to pierwszy raz gdy Niemcy obdarowali świat myślą filozoficzną będącą źródłem cierpienia i destrukcji. Myśliciele tacy jak Marks i Engels, niesieni na sztandarach rewolucji bolszewickiej, dumnie patrzyli na masowe ludobójstwo będące owocem internacjonalistycznego socjalizmu sowieckiego i narodowego socjalizmu niemieckiego.

Musimy także pamiętać o tym, że w trakcie I Wojny Światowej Niemcy posłużyli się toksycznymi ideami socjalizmu jak bronią masowego rażenia wymierzoną w carską Rosję. Wysyłając rewolucjoniste Lenina do Rosji doprowadzili ten kraj do paraliżu i upadku. Patrząc na skalę zniszczeń i ilość ludzi zamordowanych przez komunistów można śmiało powiedzieć, że broń ideologiczna którą posłużyli się Niemcy w trakcie I wojny światowej była jedną z najbradziej okrutnych jakie wtedy zastosowano.


Niemiecka broń ideologiczna na współczesnym polu walki

Aktualna sytuacja w Polsce zaczyna bardzo mocno przypominać to co dzieje w USA. Strajk Kobiet w swych metodach działania upodabnia się do takich organizacji jak Antifa czy BLM. Zarówno w Polsce jak i w USA mamy do czynienia z brutalną agresją i pogardą wymierzoną w konserwatywną część społeczeństwa. Atakowane i niszczone są pomniki i symbole religijne. Uchwała Trybunału konstytucyjnego w sprawie aborcji to jedynie pretekst podobnie jak w USA pretekstem było zastrzelenie czarnoskórego przez policjanta.

Te zbliżone metody działania pozwalają przypuszczać, że zamieszkami w Polsce i w USA steruje to samo centrum decyzyjne. Jak wiemy Niemcy mają unikalne doświadczenia w stosowaniu bronii ideologicznej jeszcze z czasów I Wojny Światowej. Po II Wojnie Światowej państwo niemieckie nauczyło się kontrolować wszelkie ekstremistyczne organizacje funkcjonujące na jego terytorium. Pamiętamy skandal sprzed kilku lat gdy okazało się, że w większość osób zsaidających w kierownictwie jednej z ekstremistycznych organizacji niemieckich była funkcjonariuszami BND.  Jeśli weźmiemy to pod uwagę, to możemy być pewni, że ekstremistyczne środowiska lewicowe są sterowane i instrumentalnie wykorzystywane przez państwo niemieckie, a  organizacje takie jak Antifa są narzędziem stosowanym przez Niemców jako broń ideologiczna w walce ze swoimi przeciwnikami. Aktualnie atakowane są Stany Zjedoczone i Polska - dwa kraje które zwalczają niemieckie dążęnia do hegemonii w Europie.


Co dalej ?

Aby zakończyć zamieszki w Polsce i przywrócić porządek na ulicach należy odciąć głowę która nimi steruje. Dlatego niemiecki ambasador powinien zostać niezwłocznie wydalony z naszego kraju. Polska długo blokowała przyjęcie pana Arndt Freytag von Loringhoven jako ambasadora. Teraz widać, że obawy co do jego osoby były uzasadnione - wpuszczenie tego człowieka do naszego kraju było ogromnym błędem. Ludzie tacy jak on wiedzą jak posługiwać się bronią ideologiczną i z pewnością nie zawahają się jej użyć przeciwko nam.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale