geos
Na polityce się nie znam... więc piszę to co myślę...
6 obserwujących
29 notek
20k odsłon
  508   1

Śmierć miliardera...

Katastrofa...

Pod Zieloną Górą rozbił się ultra lekki samotol na pokładzie którego zginął jeden z najbogatszych Polaków. Media spekulują, że był to prawdopodobnie Zbigniew Kuczma - biznesmen stojący za taką marką jak Cinkciarz.pl. Był to człowiek o bardzo ciekawych powiązaniach. Jego firma była jednym ze sponsorów drużyny NBA Chicago Bulls. Na gali promującej jego firmę w NBA obok Pana Zbigniewa występowali byli polscy prezydenci Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa.


Przypadek ... ? 

Znamienne jest to, że ostatnimi czasy (za panowania nowych włścicieli) Salon24 zasypuje nas drugorzędnymi sensacjami w stylu "zmarł autor jednego przeboju" w innym miejscu informuje nas o "trzeciej ofierze wypadku w Aleksandrowie Łódzkim" a milczy na temat śmierci tak istotnej osoby jak Pan Kuczma. Zapewne ma to związek z nowymi autorytetami które zaczęto promować na salonie ostatnimi czasy: Panem Aleksandrem Kwaśniewskim czy Dariuszem Rosatim. Pokazuje to w jakim kierunku zmierza Salon24 pod nowym panowaniem.


Co dalej ?

Ciekawe czy Ci którzy zajmą się badaniem tego wypadku zbadają jaki wpływ na jego przebieg miał fakt, że Pan Bronek szykuje się do zmiany opcji politycznej ? W tym kontekście szczególnie ciekawe wydają się dwa wątki do rozpatrzenia:

- Pan Zbigniew nie zgodził się na finansowanie nowych mocodawców Pana Bronka

- Starzy mocodawcy Pana Bronka nie zgodzili się aby Pan Zbigniew ich opuścił wraz ze swymi pieniędzmi

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale