0 obserwujących
185 notek
321k odsłon
  529   0

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do senatu w okręgach toruńskim

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do senatu w okręgach toruńskim i grudziądzki

 
Szanowni Państwo z ogromną satysfakcją pragnę poinformować, że wśród zatwierdzonych przez Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości kandydatów do senatu znalazło się dwóch wybitnych naukowców od lat związanych z PiS w Toruniu.
 
Prof. Wojciech Polak, historyk z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, lat 49, autor wielu książek o historii opozycji demokratycznej, kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do senatu w okręgu obejmującym Toruń oraz powiaty toruński ziemski i chełmiński.
 
 
Prof. Grzegorz Górski, prawnik z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, lat 50, były wiceminister w rządzie Jana Olszewskiego, główny partner w największej kancelarii prawniczej w województwie kujawsko – pomorskim, kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do senatu w okręgu obejmującym Grudziądz oraz powiaty: grudziądzki ziemski, wąbrzeski, brodnicki, rypiński i golubsko-dobrzyński.
 
Wszystkich wolontariuszy, którzy pragną wesprzeć kampanię wyborczą naszych kandydatów zachęcamy do współpracy. Zgłoszenia w tej sprawie można dokonywać pod adresem zbigniew@girzynski.pl
 
Dr Zbigniew Girzyński
Poseł na Sejm RP
Przewodniczący PiS w Toruniu
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale