Facebook
Facebook
Globtrotuar61 Globtrotuar61
598
BLOG

Polska bezprawiem stoi

Globtrotuar61 Globtrotuar61 Polityka Obserwuj notkę 22

Kasta skrajnie upolitycznionych justytutek już od dawna za wszelka cenę chce Polakom udowodnić że doktryna Neumanna nie wzięła się z powietrza. Że oni chca tylko zemsty na ZP za naruszenie (choć raczej to były tylko próby naruszenia) ich kastowej i dynastycznej bezkarności. Te wszystkie uniewinnienia cwelebrytów (to nie literówka) gdy któremuś się zdarzyło staruszkę po pijaku na pasach przejechać. To samo w wypadku braku prawka czy badań technicznych samochodów. Te odszkodowania dla ulicznych bandytów typu szczurek czy augustyniak. Te seryjne karanie przez tę bezczelną i arogancka kastę każdego krytyka niejakiej Pomaski. Te skazywanie premiera Morawieckiego za rzekome kłamstwa iż w Krakowie jest problem ze smogiem. To było tak żenujące i żałosne opowiadanie się po stronie swoich sympatii politycznych, że ci ludzie podający się za sędziów, powinni z wilczym biletem być usunięci z tego zawodu raz na zawsze i jedynie grabić liście w parkach. Bo sprzeniewierzyli się etosowi tego zawodu, bezstronnosci i polskiej konstytucji!

Bodnar na rympał odwołuje i przenosi sędziów i prokuratorów. Jemu wolno. Bo praworządny. Gdy Ziobro robił dokładnie to samo, to wyła totalna opozycja i w eurokołchozie wzywali do sankcji na Polskę! Bruksela wyła o łamaniu praworządności i niezalezności sędziów i prokuratorów. Teraz cisza jak makiem zasiał. Słychaś tylko poklepywanie Bodnara po plecach. A może i niżej. Praworzadność brukselska to oksymoron. Już jaśniej się nie da pokazać o co w tej hucpie z "praworządnością" tym złamasom chodziło. Choć otępiałemu elektoratowi parszywej koalicji trzeba by to jednak narysować.

Ale to i tak drobiazg wobec sprzeniewierzenia się polskiemu prawu przez nominatów Bodnara.

To, co wyczyniają bojcy Bodnara w imię "praworzadności" tak jak ją rozumieją peowcy i brukselskie guye, to przechodzi ludzkie pojęcie. Doktryna Neumanna w pełnej krasie. Już się łachudry w ogóle nie kryją z uniewinnianiem swoich bandytów. Śledztwo Grodzkiego, niezależni jedynie od polskiego prawa prokuratorzy, umorzyli. Mimo dziesiątek zeznań świadków pod przysięgą. A co tam. Pewnie pisowce to byli. Grodzki jest niewinny jak poranna rosa. Zdaniem "niezależnych" prokuratorów Bodnara. Mimo, że jego wszyscy współpracownicy mają postawione konkretne zarzuty. Ale ich szef nic nie wiedział o korupcji w swojej fundacji. No skąd! Dziesiątki świadków wręczających mu brutalne łapówy tak sobie to wymyśliło. Umorzyć. Doktryna Neumanna działa ze wzmożoną siłą. A Giertych ściga ludzi walczących z korupcją przypisując im z d. umoczonego agenta Tomka wyciągnięte zarzuty. Agent Tomek, któremu w pewnym momencie palma odbiła i peron odjechał, jest teraz głównym źródłem wymyślonych informacji dla oszałego wałacha Giertycha. Jaki wałach, takie źródło informacji. To akurat nie dziwi. Ciekawym kiedy otumaniony elektorat totalnych załapie, że największy polski adwokat ich robi w jajo i jest równy im brakiem rozumu w oszalałym łbie. Największy wzrostem oczywiście.

Adamowicz - sprawa umorzona. Najśmieszniejsze, że kryminalną sprawę Adamowicz wykrył niejaki Wojtunik w 2013, człowiek Tuska w CBA. Oszustwa podatkowe na 400 tys zł. Drobiazg. Nic to. Zarzuty wesołej wdowie umorzone. Może kraść i kombinowac dalej. Tym bardziej, że zmutowana dzicz z miasta Danzik dała jej euro-immunitet. Pasuje tam do Yourovej i reszty tego s-Kailanego towarzycha, łacznie z kryształową inaczej der Leyen. Sami swoim kryminaliści.

Domyka sie sprawa Gawłowskiego. Następny kryształ peowski. Jak w filmach Scorsese nagle świadkowie zaczynają zmieniać zeznania. No tak sami z siebie. Zmiana władz w Polsce, zmiany w bodnarowskiej prokuraturze, sądach nie mają z tym nic a nic wspólnego. No skąd! Teraz będzie ścigany Duklanowski z Radia Szczecin, bo miał czelność prowadzić dziennikarskie śledztwo w sprawie ustawionych przetargów w Szczecinie. Tzn nie tyle chodzi o same śledztwo, bo nikt nie broni ani chroni Krzysztofa B. działacza PIS z Darłowa. Ktoś słyszał, żeby ten kryminalista startował w wyborach z ramienia PIS? Żeby ktoś chciał go chronić immunitetem? Doktryna Neumanna nie obowiazuje w PIS. W PO to podstawa działania tej partii.

Ktoś pamięta jaka była najpierwsza decyzja Bodnara na stolcu ministra sprawiedliwości? Otóż pierwszą decyzją Bodnar podarował z pieniędzy podatników 30 tys euro swojemu kumplowi Bolkowi. Wycofał apelację do TSUE wobec skargi Bolka że go zdemaskowano  płatnego agenta SB. Praworządny jak skur. Bodnar wycofał apelację rządu polskiego, aby nie powtórzył się casus Wyszkowskiego, który przed europejskim sądem bezapelacyjnie wygrał z Bolkiem, że Bolek był faktycznie kapusiem SB i donosił na swoich kolegów. ETPC przyznał Wyszkowskiemu 20 tys odszkodowania i zmiażdżył wyrok gdańskiego sądu apelacyjnego, nakazującemu Wyszkowskiemu przeprosić Bolka.

Ostatni wyczyn sądowej mafii w togach, to skazanie Wąsika z oskarżenia Kramka i jego kacapskiej kamandy zwanej Otwarty Dialog.

Podnosza łby najohydniejsze, antypolskie kanalie. Mają swoje 5 minut u podlców w togach.

Ta banda kacapów poczuła się obrażona stwierdzeniami, że : " padło oskarżenie o publiczne wzywanie do rozlewu krwi. Za słowa te fundacja pozwała Wąsika o naruszenie jej dóbr osobistych."

Dla osoby ubranej w togę z politycznego nadania, jakoś nie skojarzyło się nawoływanie : "Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!"

"Kozlovksa i Kramek pokazali 16 – punktowy plan obalenia rządu w Polsce. Teraz FOD nawołuje do wypowiedzenia posłuszeństwa rządowi przez funkcjonariuszy."

https://allpress.pl/kozlovska-kramek-wzywaja-do-buntu-policja/

O głośnej akcji tych kacapów na granicy z Białorusią chyba wszyscy słyszeli? A no tak. W TVN nie było. To trzeba przygłupich wyborców koalicji miernot oświecić.

https://dorzeczy.pl/kraj/196806/straz-graniczna-zatrzymala-13-osob-wsrod-nich-kramek.html

A upolityczniona osoba w todze, mściwy wyrok na Wąsika uskuteczniła. Wyczyny tej zdegenerowanej kasty mam nadzieję, że zostaną opisane dla przyszłych pokoleń, aby wiedzieli czym grozi niekontrolowana bezkarność rozpasanej kasty, gdy nie ponosi ŻADNEJ odpowiedzialności za swoje draństwa. To wstyd i hańba dla etosu sędziów na całym świecie!
Pomysleć, że plany obalenia legalnej władzy, wybranej w wolnych i demokratycznych wyborach, w ulicznym puczu są dla ówczesnej "demokratycznej" opozycji i sędziowskiej kasty, "środkiem przywracania praworządności". Cóż, jak widać, jacy rewolucjonisci - takie ich "demokratyczne "metody.

Ale nie da się ukryć, że peowska doktryna Neumanna rozciąga się także poza peowską bańkę. Dotyczy każdego kto swoją antypolską działalnością zyskał wdzięczność antypolskiej koalicji 13 grudnia i ich politycznych mocodawców. 

Następny będzie wyrok w sprawie Gersdorf. Jak znam te podłe i nikczemne typy w togach, to ukarana zostanie rodzina zabitego motocyklisty za porysowanie Gersdorf jej autka.

Wieczny tułacz, wciąż szukający swego miejsca na ziemi. Prawe, stabilne poglądy. Wróg bolszewii wszelakiej.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka