21 obserwujących
241 notek
139k odsłon
  487   2

Weterynarz rządzi koncernem Pfizer

Bloger Pogodny napisał:
Nie tak dawno, bo miesiąc temu były grecki weterynarz, a obecnie dyrektor generalny firmy "Pfizer" pan Albert Bourla zapowiedział, że niewykluczonym jest  trzecie szczepienie w walce z covid19 preparatem wyprodukowanym przez jego firmę.
„Musimy spojrzeć na to, jaki będzie przebieg (pandemii) i zobaczyć, jak często będziemy musieli być szczepieni” – powiedział Bourla w nagranym 1 kwietnia wywiadzie dla telewizji CNBC. – Prawdopodobny scenariusz jest taki, że raczej będziemy potrzebować trzeciej dawki gdzieś między 6 a 12 miesiącem od zaszczepienia, a następnie może być coroczne szczepienie, ale wszystko to jeszcze wymaga potwierdzenia”.
https://www.salon24.pl/u/zefirek/1132035,pfizer-przeprowadzi-ekeperymenty-medyczne-na-polskich-dzieciach


Kto zacz, ten dyrektor - weterynarz?

Działa z rozmachem, dla dobra firmy; zaleca wszystkim zaszczepionym trzecią dawkę oraz szczepienie dzieci.


"Albert Bourla ( grecki : Άλμπερτ Μπουρλά, urodzony 21 października 1961) to grecki lekarz weterynarii i przewodniczący i dyrektor naczelny od Pfizer , amerykańska firma farmaceutyczna. Dołączył do firmy w 1993 roku i zajmował kilka stanowisk kierowniczych w oddziałach firmy Pfizer. Przed objęciem funkcji dyrektora generalnego Bourla pełnił funkcję dyrektora operacyjnego

Oprócz zarządów Pfizera i Fundacji Pfizer zasiada lub zasiadał w zarządach Biotechnology Innovation Organization , Catalyst , Partnership for New York City oraz Pharmaceutical Research and Manufacturers of America . Bourla jest również członkiem Rady Biznesu i Rady Biznesu .

Często współpracuje z liderami biznesu i zdrowia, takimi jak Bill Gates. /zero zdziwienia przyp. mój/


Bourla był motywowany wczesną miłością do zwierząt i medycyny i przypisuje mu się przekształcenie firmy Pfizer w firmę zajmującą się badaniami i rozwojem oraz opatentowanymi markowymi lekami na receptę . Przypisuje mu się również pomoc w opracowaniu preparatu Improvac, który eliminuje skażenie knura , oraz za skierowanie działu szczepionek firmy Pfizer na skupienie się na gronkowcach , zakażeniach Clostridioides difficile , chorobach niemowląt i szczepionce Pfizer – BioNTech COVID-19 . Sprzeciwia się ingerencji rządu w ceny leków, która jego zdaniem utrudniłaby wydatki na rozwój nowych leków.


Bourla urodził się i wychował w Salonikach , Grecja. Jego rodzice, którzy byli Żydami sefardyjskimi , byli wśród 2 000 z 50 000 Żydów w Salonikach, którzy przeżyli Holokaust ;

Przed rozstrzelaniem uratował jego matkę okup zapłacony funkcjonariuszowi partii nazistowskiej przez jej nieżydowskiego szwagra, podczas gdy jego ojciec był poza gettem, kiedy zabrano mieszkańców do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.  Ukrywał się....


Bourla uzyskał doktorat z biotechnologii reprodukcji w Szkole Weterynaryjnej Uniwersytetu Arystotelesa w Salonikach w 1985 roku.

Opuścił Grecję wraz z żoną w wieku 34 lat po awansie w firmie Pfizer i od tego czasu mieszka w siedmiu różnych miastach w czterech różnych krajach.
Otrzymał 21 milionów dolarów odszkodowania od firmy Pfizer w 2020 roku. /sam sobie wypłacił?przyp. mój/

https://en.wikipedia.org/wiki/Greek_language

https://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Bourla


Weterynarz szefem Pfizera; staje się jasne, że "wyszczepiają" nas, jak bydło.

Pfizer zapłacił panu Albertowi Bourla odszkodowanie 21.000.000$, za co nie wiadomo. Był już szefem firmy.

Nie znalazłam....
Lubię to! Skomentuj89 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale