27 obserwujących
764 notki
1006k odsłon
  309   0

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Billu Gatesie i COVID-19, ale baliście się zapytać

W tekście znajdziemy odpowiedź na kilka pytań:

• Czy Bill Gates jest upaprany w ciemne interesy?

• Czy wirusy można stworzyć w wojskowym laboratorium?

• Czy COVID-19 jest podobne do AIDS?

• Czy Bill Gates inwestuje w depopulację?

Kiedy, jako globalne społeczeństwo otrzymamy wyjaśnienia, na temat bardzo zażyłej współpracy Billa Gatesa z firmą GlaxoSmithKline plc (GSK) produkującą szkodliwą szczepionkę Pandemrix przeciwko świńskiej grypie, a która powodowała narkolepsję u dzieci i młodzieży? Pamiętajmy, że Emma Walmsley, dyrektor generalna GlaxoSmithKline w zasiada w dwunastoosobowej radzie dyrektorów Microsoftu.

Od 2010 r. GlaxoSmithKline kilkakrotnie zajmuje pierwsze miejsce wśród firm farmaceutycznych w rankingu Global Access to Medicines Index (dostępnym w Internecie – fragmenty na fot. lub kliknij w ten link), finansowanym przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

image

W raporcie Global Access to Medicines Index na stronie 15 jest zdanie:

„Coronaviruses include Middle East respiratory syndrome coronavirus (MERS-CoV) and severe acute respiratory syndrome coronavirus (SARS-CoV)”.

W tłumaczeniu:

„Koronawirusy obejmują koronawirusa zespołu oddechowego Bliskiego Wschodu (MERS-CoV) i koronawirusa zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV)”.

Jako społeczeństwo globalne żądamy wyjaśnień. Skąd w momencie przygotowania raportu i jego publikacji w listopadzie 2018 roku Bill Gates i jego ludzie wiedzieli o SARS-CoV? Czy ktoś na to odpowie?

Na stronie 221 raportu czytamy: „Indeks dostępu do medycyny z 2018 r. położył jeszcze większy nacisk na badania i rozwój w projektach, które usuwają konkretne luki w produktach priorytetowych. Poniższa tabela zawiera przegląd kryteriów i list priorytetów używanych do identyfikacji chorób z lukami priorytetowymi w zakresie badań i rozwoju. Choroby objęte zakresem badań i rozwoju obejmują 45 (spośród 77) chorób, w których zidentyfikowano lukę w produktach priorytetowych. Niektóre choroby znajdują się na więcej niż jednej liście priorytetów. Patogeny zostały po raz pierwszy objęte zakresem choroby w Indeksie 2018”.

W raporcie na stronie 221 znajdziemy listę wyzwań dla poszczególnych chorób: „lukę produktową o wysokim priorytecie zidentyfikowana dla choroby, stanu lub patogenu, na co najmniej jednej liście priorytetowej badań i rozwoju” na temat koronawirusa - coronaviruses (including MERS-CoV and SARS-CoV):

- leki

- Szczepionki (zapobiegawcze)

- Szczepionki (terapeutyczne)

- Diagnostyka

- Produkty do kontroli wektorowej

- Plan badań i rozwoju WHO – to „luka produktowa, która wymaga opracowania nowej drogi podawania lub ukierunkowania stereotypów”

WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), z którą B. Gates współpracuje, jako propaganda, w tym dla nowej drogi podawania szczepionek zapobiegawczych i terapeutycznych. Jeśli ten wirus będzie mutował co roku, to same szczepionki zapobiegawcze nie wystarczą - terapeutyczne mogą być przyjmowane przez cały czas. Oczywiście, bardzo prawdopodobne, że będą osobne szczepionki dla elit, a osobne dla szarych ludzi na całym świecie, którzy będą musieli płacić za nie w nieskończoność.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy w historii syntetyczny wirus oficjalnie powstał w 2002 roku:

„Naukowcy z Uniwersytetu Stanu Nowy York stworzyli w laboratorium pierwszego w historii syntetycznego wirusa - wirusa polio, choroby prawie już na Ziemi niewystępującej. Użyli do tego substancji chemicznych dostępnych na rynku. Udowodnili, że taki wirus wywołuje chorobę u myszy. Wnioski płynące z eksperymentu są alarmujące.

Badania były finansowane przez Pentagon w ramach programu zapobiegania zagrożenia bronią biologiczną. Wirusa skonstruowano, wykorzystując dostępne w Internecie informacje na temat jego mapy genetycznej i zamawiając RNA w jednej z firm zajmującej się wykonywaniem łańcucha DNA na zamówienie”- w piątek, 12 lipca 2002 informację tę podało RMF24: https://www.rmf24.pl/nauka/news-usa-pierwszy-w-historii-syntetyczny-wirus,nId,149650

 USA: Powstał syntetyczny wirus φX174

„Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Z tej dobrze znanej zasady postanowili skorzystać amerykańscy naukowcy, tworząc wirusa, który atakuje bakterie i może w przyszłości zwalczać choroby. φX174 powstał zaledwie w 14 dni.

Wirusa zbudowano z syntetycznych genów w ciągu zaledwie dwóch tygodni, znając oczywiście oryginalny kod genetyczny wirusa φX174, który ma takie właśnie bakteriobójcze właściwości. Dokonano tego w instytucie IBEA (Institute for Biological Energy Alternatives), kierowanym przez Craiga Ventera, który uprzednio skutecznie uczestniczył w wyścigu zmierzającym do odkrycia mapy genetycznej człowieka – informację podano w piątek, 14 listopada 2003”: https://www.rmf24.pl/nauka/news-usa-powstal-syntetyczny-wirus-fx174,nId,110468#utm_source=www.rmf24.pl&utm_medium=relatedBottom&utm_campaign=149650

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale