23 obserwujących
689 notek
915k odsłon
109 odsłon

To kiedy kontrola kota u Jarosława Kaczyńskiego?

Domena publiczna
Domena publiczna
Wykop Skomentuj

Czy prezes Jarosław Kaczyński wpuści do swojego domu ekologów w asyście policji? Dobrze, żeby pokazał Polakom, jak opiekuje się swoim kotem i dał dobry przykład. To kiedy kontrola kota u Jarosława Kaczyńskiego?  

Poseł Winnicki na proteście rolników zadał pytanie, czym Jarosław Kaczyński karmi swojego kota? Otóż karmi mięsem zwierząt, hodowanych specjalnie do tego celu.

                  Właściciele akwariów i chomików, bójcie się!

Najbardziej oburza treść, ze ekolodzy, czy strażnicy gminni, mogą wejść na cudzą posesję bez nakazu sądu!

„3a. W przypadku, o którym mowa w ust. 3, na żądanie upoważnionego przedstawiciela organizacji społecznej, której statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, Policja lub straż gminna, zapewnia asystę przy odbiorze zwierzęcia. Policjantowi, strażnikowi gminnemu lub przedstawicielowi organizacji społecznej, której statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, w asyście policjanta lub strażnika gminnego, przysługuje prawo wejścia na teren nieruchomości, na której przebywa zwierzę, bez zgody lub pomimo sprzeciwu jej właściciela.”;

Ustawa ta spełnia znamiona systemu totalitarnego! 

Prezes dba bardziej o zwierzęta, niż ludzi. 

Jarosław Kaczyński pragnie kontrolować każdą dziedzinę życia Polaków. To jest "totalizm"*.

"W 2015 roku eksport z Polski skór futerkowych surowych i garbowanych wyniósł ponad 1,6 mld zł, a cała branża wygenerowała ponad 2 mld zł dla budżetu, dając 50 tys. miejsc pracy". /Wikipedia

To kilka kropel, które przelewają czarę goryczy, i kto wie, może przyczyną się do reaktywowania "Samoobrony" lub powstania organizacji o podobnym profilu działania. Jarek ma kota. Byłem wyrozumiały dla wielu działań PiS, ale dyscyplina partyjna w tak ważnej sprawie, to przesada. Niszczenie przemysłu - masakra, z powodu widzimisię jednego człowieka. 

W dobie schładzania gospodarki, urzędasy, biurokraci, którzy nigdy nie zhańbili się pracą i założeniem efektywnej działalności gospodarczej, śmią "pouczać" innych, w tym wypadku osoby związane z przemysłem futrzarskim, do przebranżowienia się. Skandal!

Dziś branża futrzarska, jutro hodowla krów, inie branże rolne, rzeźnie, ogrody zoologiczne. Gotowanie żaby. Ludzie w diecie bezmięsnej są łatwiej sterowalni przez władzę. 

Już Cie nie lubię Jarosławie!

 *Totalizm - "system rządów (reżim polityczny) oparty na obowiązującej wszystkich ideologii, w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe" / Wikipedia

PiS = Totalizm, i jak kiedyś nie lubiłem tego hasła, to stwierdzam, PiS - PO, jedno zło!

Ps. Zabiłem kilkanaście szerszeni w tym roku, niechcianych gości w moim pokoju. Czy zostanę aresztowany?

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale