18 obserwujących
511 notek
642k odsłony
557 odsłon

Izraelska drużyna nie potrafi przegrać z honorem: na Twitterze nie napisała o przegranej

Wykop Skomentuj3

Natomiast skrytykowała polskich kibiców.

Nie potrafią przegrywać. Chyba rację mieli ci, którzy pisali, że mecz Polska-Izrael ma charakter polityczny. Przez kilkanaście godzin na twitterze należącym do Izraelskiej drużyny nic się nie działo. Jedyne, zostało napisane nieco ponad 2 godziny temu, to niechętny polskim kibicom komunikat:


image

„Przeciwstawiając się mniejszości, która próbowała gwizdać odmówiła izraelskiego hymnu narodowego, dziesiątki tysięcy fanów zareagowały brawami. Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie!”.

To próbowała, czy gwizdała? Nie pamiętam, aby klaskało dziesiątki tysięcy fanów piłki. Mniejszość usytuowana blisko izraelskiego sektora, to nie większość. Powiem więcej, a obliczu szkalujących Polaków Izraelczyków, gwizdali za mało!

Skoro są tacy fair, dlaczego na Twitterze nie napisali o swoje przegranej? Czyżby nie potrafili uznać wyższości Polaków? Pewne zjada ich furia i własna wściekłość. Dlaczego robiąc dzień wcześniej zdjęcie pod pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie napisali, że było to robione pod pomnikiem „Powstania Warszawskiego”? Dlaczego Izrael wciąż zakłamuje rzeczywistość?


image

Dlaczego kapitan drużyny Izraela formułuje wypowiedź, sugerującą udział Polaków w zagładzie, za którą zemstą miała być wygrana jego drużyny? Dlaczego argumentem Izraela jest podłość, oszczerstwo i kłamstwo, nawet w sporcie?

- Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie – stwierdził muzułmanim Bibras Natcho, piłkarz pochodzenia czerkieskiego. Prawdopodobnie jego rodzina wie co to zagłada z propagandowych filmów. To nie pierwsza wasza przegrana z polską drużyną.


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport