GPS GPS
859
BLOG

Negacjonizm antropogenicznego globalnego ocieplenia

GPS GPS Klimat Obserwuj temat Obserwuj notkę 47

       97% naukowców potwierdza fakt tego, że klimat się zmienia. 100% naukowców potwierdza to, że człowiek ma wpływ na środowisko. A tymczasem propaganda głosi, że prawica neguje te naukowe fakty. Dlaczego prawica występuje przeciwko nauce?

       Otóż prawica ma rację negując antropogeniczne globalne ocieplenie. Tylko robi to nieudolnie marketingowo, bo ulega idiotycznej tezie lewicy, jakoby to ocieplenie było jakąś katastrofą. Neguje katastrofalne ocieplenie, zamiast negować katastrofalność tego ocieplenia. Przecież w niekatastrofalnym ociepleniu nie ma nic złego!

       Istotą słusznej negacji powinno być negowanie katastrofalnych zmian - bo żadnych takich zmian poważni naukowcy nie prognozują. Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że będą jakieś katastrofy, których do tej pory nie było.

       Lewica wygrywa wojnę propagandową dlatego, że używa słusznych i uzasadnionych naukowo tez dotyczących klimatu i tego co na klimat wpływa, do tego, by uzasadniać, że te zmiany wywołają jakieś niespotykane dotąd katastrofy. Co innego głosi, a na co innego podaje naukowe dowody.

       Lewica po prostu zmiany klimatu nazywa katastrofą i to jest jej kolosalny sukces marketingowy, ale kompletna porażka cywilizacyjna, bo po prostu wygrywa kłamstwo. Słuszne jest to, by te kłamstwa lewicy negować, bo to są bzdury nie mające żadnych naukowych podstaw. Naukowcy prognozują tylko zmiany klimatyczne i wskazują na to, jaka działalność człowieka jest szkodliwa dla środowiska - ale żadnych wyjątkowych katastrof nie prognozują.

       Spróbujcie zapytać kogokolwiek, kto uwierzył medialnej histerii dotyczącej katastrofalnych zmian, by podał jakie konkretnie mają wystąpić niespotykane dotąd katastrofy i jakie są na to naukowe dowody. Zawsze wskaże na naukowe badania wykazujące zmiany klimatu, albo naukowe przykłady pokazujące zanieczyszczanie środowiska przez człowieka. O co innego się prosi, co innego się dostaje. Nauka dowodzi jedno, a lewicowa medialna propaganda głosi co innego.

       Jedyne co naukowcy potwierdzają, to to, że klimat się zmienia, a ludzie zanieczyszczają środowisko. To nie są katastrofy. A nawet jak to uznamy za katastrofy, to nie wymagają one jakiejś globalnej walki. Z każdą katastrofą można i należy walczyć lokalnie - w niektórych miejscach budować wały przeciwpowodziowe, w innych ściany przeciwpożarowe, a w jeszcze innych schrony przeciwhuraganowe. W niektórych miejsca trzeba mieć więcej klimatyzatorów, a w innych więcej pieców.

       Ja prognozuję, że lewicowa histeria może doprowadzić do katastrofy - nie klimatycznej, ale cywilizacyjnej. Wydamy kolosalne kwoty na polityczną walkę z klimatem i nie będzie nas stać na te wały, ściany i schrony. Kwoty wydawane na walkę z jakoby nadmierną emisją CO2 lepiej wydać na rozwój energetyki jądrowej, budowanie oczyszczalni ścieków czy wymyślenie zimnej fuzji. Lepiej walczyć z prawdziwymi katastrofami, a nie wizjami lewicowych bajkopisarzy głoszących zagładę ludzkości z powodu podniesienia się temperatury o dwa stopnie.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:  

Starzenie się psychiki <- poprzednia notka   

następna notka -> Sztuczna inteligencja a dusza

Tags: gps65, globalne ocieplenie, zmiany klimatyczne, katastrofy, 

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj47 Obserwuj notkę
GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta AI. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję, łapówki przyjmuję: suppi.pl/gps65

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości