GPS GPS
1308
BLOG

Czy narodowcy to wolnościowcy?

GPS GPS Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 63

       Niektórzy wolnościowcy nie popierają Konfederacji dlatego, że jej częścią są narodowcy. Uzasadniają to tym, że narodowcy sprzeciwiają się imigracji do Polski islamistów, a to jest jakoby antywolnościowe, bo każdy wolny człowiek ma naturalne prawo zamieszkać tam, gdzie chce - i nikt nie powinien mu tego zabraniać.

       Moim zdaniem, gdyby odstawić na chwilę wszystkich polityków z Partii Wolność na bok i zostawić resztę Konfederacji wraz ze wszystkimi politykami parlamentarnymi z PO, PiS, PSL, K'15, Razem, Wiosny etc... to i tak, Krzysztof Bosak i inni narodowcy z Konfederacji, w tym też Grzegorz Braun, byliby wśród nich wszystkich najbardziej wolnościowymi politykami, największymi zwolennikami wolnego rynku i swobody gospodarczej. A to, że się sprzeciwiają muzułmańskim nachodźcom to ich dodatkowy bardzo duży plus!

       Zgadzam się z tym, że każdy powinien móc zamieszkać tam, gdzie chce, ale nie zgadzam się z tym, by przyjmować do Europy muzułmanów. Nie zgadzam się na to z pozycji wolnościowych. Islamiści nie chcą po prostu u nas zamieszkać - oni chcą nas opanować, chcą nam narzucić swoją cywilizację, swoją wiarę, swoje prawa. Chcą zlikwidować resztę naszych wolności, których już tak mało nam zostało gdy rządzi socjaldemokracja z PiS-u. Oni nam chcą narzucić swoją wiarę, a jak jej nie przyjmiemy, to nas po prostu wymordują - gdy osiągną większość i wygrają wybory.

       Być może nie wszyscy tego chcą, ale wszyscy muzułmanie w sposób nieuchronny staną się demokratycznymi zwolennikami swych współwyznawców, którzy tego chcą. Gdy dżihadyści staną do wyborów, to poprą ich wszyscy ich współbracia w wierze. Oczywiście oprócz polskich Tatarów.

       Nie chodzi o to, że islamiści zagrażają nam zamachami - chodzi o to, że swoją masą zagrażają wolności i wolnemu rynkowi bardziej niż obecnie rządzący socjaldemokraci. Zagrażają nam demokratycznie! Francja, Niemcy czy Szwecja z powodu uchodźców zmienią się w sposób nieuchronny w kilkadziesiąt lat w kalifaty, w których w ogóle żadnej wolności nie będzie, nawet takiej, jaką mamy w dzisiejszym socjalizmie. Stanie się to demokratycznie, bez żadnej walki.

       To będą niewolnicze, zamordystyczne, fanatyczne, totalitarne państwa, które po prostu nas wymordują bez litości - nie w zamachach, ale wydając legalne wyroki śmierci na mocy prawa szariatu, które ustanowią.

       Cywilizacyjne zagrożenie ze strony islamu, to większe i bardziej realne zagrożenie na zniszczenie wszelkich przejawów wolnego rynku, wolności gospodarczej i swobody obyczajowej, niż socjaldemokraci, feministki, komuniści i geje razem wzięci.

       Dziś najważniejszą sprawą polityczną w walce o wolność, to powstrzymanie napływu muzułmanów do Europy. Oczywiście w pierwszej kolejności islamiści, jak tylko uzyskają większość, wymordują feministki, gejów i komunistów z Wiosny i Razem, więc oni witając ich u nas przyjaźnie, po prostu popełniają samobójstwo.

       Gdy islamiści przekroczą pewną masę w Europie, a przekroczą ją na pewno z przyczyn demograficznych i imigracyjnych, to rozpocznie się u nas taka sama wojna jak w Syrii. Zachód jest już stracony, Polskę jeszcze się da uratować.

       Dlatego uważam, że trzeba wspierać Konfederację i głosować na wolnościowców, i na narodowców. W nadchodzących wyborach prezydenckich koniecznie trzeba oddać głos na Krzysztofa Bosaka, bo swoją prezencją, mądrością, klarownością wypowiedzi, sensownością argumentowania, przenikliwością i znajomością polityki przewyższa o kilka poziomów pozostałych kandydatów. Jest też najbardziej wolnościowym kandydatem popierającym wolny rynek. A co najważniejsze: najmocniej sprzeciwia się islamskiej imigracji! To, że ma wygląd młodzieńca, nie ma żadnego znaczenia!

       Więc odpowiadam na tytułowe pytanie: polscy narodowcy to wolnościowcy! Ruch Narodowy należący do Konfederacji jest wolnościowy. Ale narodowcy islamscy to zamordyści. Dobrych narodowców należy wspierać, złych tępić i unikać.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:   

Zmiana klimatu to żadna katastrofa! <- poprzednia notka

następna notka -> Działania zdalne

Tagi: #gps65, #Konfederacja, #Wolnościowcy, #Narodowcy, #uchodźcy, #islamiści, #dżichadyści

GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­rian. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, dys­ku­tu­ję, ana­li­zu­ję, teo­re­ty­zu­ję, po­li­ty­ku­ję, pro­wo­ku­ję, spe­ku­lu­ję, fi­lo­zo­fu­ję. Mój ka­nał na YouTu­be: @GrzegorzSwiderski. Mój pro­fil na X: @gps65.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka