Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
149 obserwujących
1812 notek
2292k odsłony
  429   0

Działania zdalne

Motto: ...z ziemi włoskiej do Polski...

       Efekt motyla: gdy w grudniu jakiś Chińczyk zjadł łuskowca, to w marcu na całym świecie ludzie wzywają windę łokciem, myją co chwila ręce i nie wychodzą z domu.

       Moim zdaniem ewidentnie widać, że teraz, w dobie wirusowej pandemii, po prostu nie należy się przez co najmniej 2 tygodnie z nikim spotykać. A być może dłużej - w zależności od sytuacji w okolicy. Nie należy podróżować - należy wrócić do domu i nigdzie nie wyjeżdżać, póki trwa epidemia. Dostawcy i kurierzy mogą śmiało wszystko robić w pojedynkę. Rolnicy też mogą śmiało działać w pojedynkę. Najgorzej jest z produkcją w fabrykach - ale jak się dobrze postarać, to da się to zorganizować tak, by ludzie działali w separacji. Wszelkie spotkania i konferencje da się bez problemów zorganizować w formie telekonferencji.

       To oczywiście nie znaczy, że nie należy wychodzić z domu! Można spacerować, można biegać, można jeździć na rowerze. Nawet trzeba! Ale w pojedynkę. No i lepiej z dala mijać innych ludzi. I niczego nie dotykać, a po powrocie zdezynfekować buty i ręce.

       Wszelkie zakupy należy robić przez Internet. Wszystko, co dostaniemy od innych, da się łatwo zdezynfekować. Większość pracy da się robić zdalnie. Uczyć się też daje zdalnie. Kontaktować się możemy przez blogi, komunikatory czy portale społecznościowe. Życie internetowe powinno teraz rozkwitnąć i powinniśmy to zachwalać. Kontakty zdalne są dobre. Ja to od dawna powtarzam: uczcie się ludzie nowoczesnych technologii! Uczcie się działać zdalnie! Uczcie się operować kryptowalutą zamiast gotówką, uczcie się zamawiać wszystko przez Internet, uczcie się pracować zdalnie! Nauczcie się robić większość rzeczy przez smartfona! To Wam uratuje życie - jak nie dziś, to na pewno w przyszłości!

       Tu najlepszy artykuł dotyczący analizy pandemii i najlepszego postępowania, by się przed tym bronić: Koronawirus: Dlaczego trzeba działać natychmiast

       Póki co w Warszawie internetowe sklepy spożywcze mają termin dostawy za 2 tygodnie. Dlatego w zamian proponuje Huel: https://pl.huel.com/ - takie jedzenie się przyda nawet gdy minie kryzys. Dostarczają to w ciągu 2-5 dni. Po podaniu mnie jako polecającego dostaniecie 50 zł zniżki. Huel jem od dwóch miesięcy i bardzo to sobie chwalę. To jest doskonałe jedzenie survivalowe - gdy zostanie po epidemii, to się przyda na wyjazdy do lasu czy na morze.


Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Czy narodowcy to wolnościowcy? <- poprzednia notka 

następna notka -> Kontakty na odległość

Tagi: #gps65, #Technologia, #PracaZdalna, #Koronawirus, #Kwarantanna

Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo