GPS GPS
1051
BLOG

Za tragiczne skutki pandemii w Polsce odpowiada rząd PiS-u!

GPS GPS Rząd Obserwuj temat Obserwuj notkę 41

       Już nie ma żadnych wątpliwości, że wszystkie działania rządu PiS w kwestii walczenia z pandemią koronawirusa były i są zbędne, nieskuteczne lub szkodliwe. To rząd spowodował wzrost śmiertelności Polaków przez ostatni rok.

       Napisałem wiele notek tłumaczących, że rządy PiS, PO, PSL i SLD niczym się od siebie nie różniły. Wtedy tak było – aż nastała pandemia i się okazało, że rząd PiS jest najgorszym rządem w dziejach Polski. Rząd PiS przyłączył się do Pierwszego Przekrętu Światowego, który służy obrabowaniu obywateli na dużą skalę.

       To rząd zrujnował wielu polskich przedsiębiorców. Politycy i ich doradcy zrobili to albo z głupoty, albo z wyrachowania – służąc międzynarodowej sitwie finansowej i farmaceutycznej. Polacy stracili swoje majątki – przedsiębiorstwa państwowe, zagraniczne banki i koncerny farmaceutyczne zyskały. PiS zniszczyło ledwo tlącą się w Polsce klasę średnią. 

       To oczywiste, że rząd PiS, na czele z Mateuszem Morawieckim i Jarosławem Kaczyńskim, oraz ich wszyscy doradcy, powinni być postawieni przed Trybunałem Stanu i skazani.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Pierwszy Przekręt Światowy <- poprzednia notka

następna notka -> Foliarze

Tagi: #gps65, #polityka, #pandemia, #przekręt, #maseczki, #PiS

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj41 Obserwuj notkę
GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta AI. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję, łapówki przyjmuję: suppi.pl/gps65

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka