GPS GPS
787
BLOG

Czy niezaszczepieni bardziej transmitują wirusa?

GPS GPS Społeczeństwo Obserwuj notkę 32
Badania naukowe niezbicie pokazują, że rządowa walka z Covidem jest bez sensu, że wszelkie szykany typu obowiązek noszenia maseczek, czy lockdown, są zbędne i szkodliwe.

       Najnowsze totalitarne szykany rządów to wprowadzenie paszportu covidowego dla zaszczepionych dającego im pełnie praw publicznych, które zostaną odebrane niezaszczepionym. To niby ma ograniczyć tempo rozprzestrzeniania się wirusa, bo jakoby zaszczepieni słabiej go roznoszą. To też okazuje się nieprawdą. Poniżej przesyłam odnośniki do badań naukowych w tej sprawie zebranych przez doktora Piotra Witczaka.

Grzegorz GPS Świderski

------------------------------

Denializm: co to jest i jak powinni reagować naukowcy? <- poprzednia notka

następna notka -> Co jest ważniejsze covid czy grypa?

------------------------------

Tagi: gps65, nauka, polityka, paszport kowidowy, badania naukowe

Czy niezaszczepieni bardziej transmitują wirusa?

W mediach coraz częściej słyszymy opinie ekspertów, jakoby segregacja sanitarna była niezbędna, bo NIEZASZCZEPIENI bardziej zakażają. Spójrzmy co mówi nauka:

  1. Skuteczności szczepień zakresie infekcji objawowej/bezobjawowej po 4-7 miesiącach od pełnego szczepienia może spaść do ZERA, co oznacza że każdego miesiąca gwałtownie spada:
  2. Osoby z przełamującą infekcją SC2 niezależnie od statusu szczepienia mają podobny wysoki ładunek wirusa określony wartością Ct (wysoki ładunek = zakaźność):
  3. Zaszczepieni pełnią istotną rolę w transmisji wirusa:
  4. Błędne przeświadczenie osób zaszczepionych o nabytej odporności przed zakażeniem oraz wprowadzane przywileje dla osób zaszczepionych (np. „paszporty covidowe”) mogą powodować zjawisko kompensacji ryzyka (założenie, że osoby zaszczepione spotykają się z większą liczbą osób i narażają siebie i innych na sytuacje zwiększonego ryzyka infekcji). Według modelu uwzględniającego wpływ kompensacji ryzyka na korzyść ze szczepień przeciwko COVID-19, 2,5-krotny wzrost ekspozycji osób zaszczepionych może wyeliminować korzyść ze szczepionki o skuteczności 60%:
  5. Dorzućmy jeszcze zakłócenie endemicznej stabilności. Szczepienie populacji osób o niskiej podatności na covid, np. dzieci i młodych dorosłych, może prowadzić do wzrostu liczby objawowych przypadków COVID-19, w tym ciężkich:
  6. Na deser: "zaszczepione osoby mogą tymczasowo rozwinąć więcej przypadków i zarażać bardziej, przez co najmniej tydzień po szczepieniu, a w tym tygodniu wirus namnaża się u zaszczepionych osób, u których rozwinął się covid":
  7. Biorąc pod uwagę powyższe, nie może dziwić, że poziom szczepień nie ma wpływu na redukcję zakażeń, a nawet obserwuje się trend odwrotny:
  8. "Śledząc ewolucyjne trajektorie mutacji odpornych na szczepionki w ponad 2,2 miliona genomów SARS-CoV-2, ujawniamy, że występowanie i częstotliwość mutacji opornych na szczepionki SILNIE KORELUJE ZE WSKAŹNIKAMI SZCZEPIEŃ w Europie i Ameryce":

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj32 Obserwuj notkę
GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta AI. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję, łapówki przyjmuję: suppi.pl/gps65

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo