Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
149 obserwujących
1815 notek
2295k odsłon
  234   5

Pantery, hipopotamy i orangutany też chcą się szczepić!

W październiku trzy zaszczepione tygrysy w zoo w San Diego doświadczyły przełomowych infekcji, ale wkrótce wyzdrowiały. COVID-19 spowodował śmierć trzech lampartów śnieżnych w zoo dla dzieci w Nebrasce i dwóch lwów w zoo w Indiach. Kolejna szczepionka przeciw COVID-19 przeznaczona do stosowania u zwierząt została opracowana w Rosji.

       Przekręt kowidowy się tak świetnie udał, że już idą na rympał - rozpoczyna się akcja szczepień zwierząt przeciw Sars-CoV-2. Połowa ludności nie chce tego przyjmować, to się zwierzętom wciśnie - nawet nie trzeba im za to hulajnóg dawać. Niemniej ludzie za to wszystko zapłacą.

       Koronawirusa wykryto u małp, dużych kotów, hipopotamów, zwierząt domowych i norek. Wirusa przenoszą nawet sarny. Rozpoczęła się akcja szczepienia zwierząt w Zoo w Chile: Chile szczepi przeciwko Sars-CoV-2 lwy, tygrysy, pumy i orangutany Ciekawe jak wygląda strzykawa dla hipopotama?

       A w Zoo w San Diego już 260 zwierząt zaszczepiono. Gepardy zgłaszają się na ochotnika: Wzrost liczby szczepionek przeciwko COVID-19 dla zwierząt. Światowa Organizacja Zdrowia Zwierząt (OIE) już ogłasza, że szczepienie zwierząt może być uzasadnione.

       Na grypę chorują ptaki, konie, świnie, fretki i wiele innych ssaków. No i oczywiście koty i psy - to i pandemia koronawirusa ich dopadła. Uważajcie na utratę węchu przez waszego psa! Szczepmy psy! Są już fajne ruskie szczepionki. Niech ruscy też coś z tego przekrętu mają.

       Na Antarktydzie jest baza naukowa. Okazało się, że 3/4 pracowników złapało koronawirusa. To skąd się tam wziął jak nie od pingwinów? Koronawirus powstał na nietoperzu, więc ptaki też go roznoszą. Trzeba jak najszybciej zaszczepić bociany, zanim do Polski wrócą!

       Myślę, że już niedługo władze wprowadzą paszporty kowidowe dla psów i nie da się bez tego wejść z psem do parku. Ludzie się o siebie boją, ale psa każdy zaszczepi, by miał gdzie siku robić. No i koniecznie trzeba będzie psom maseczki zakładać – takie kagańce, ale całkowicie szczelne. To wszystko jeszcze przed nami.

Grzegorz GPS Świderski

------------------------------

Hipokryzja medialnego funkcjonariusza <- poprzednia notka

następna notka -> Czy polityka to troska o dobro wspólne?

------------------------------

PS1. A co tymczasem z ludźmi? Otóż to: 16-krotny wzrost ryzyka zapalenia mięśnia sercowego u trzydziestolatków po kolejnych szczepieniach.

PS2. Notki powiązane:

Tagi: gps65, zwierzęta, covid, koronawirus, szczepionki, przekręt

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale