GPS GPS
764
BLOG

Gwałciciele, złodzieje i mordercy

GPS GPS Społeczeństwo Obserwuj notkę 9
Wszyscy obywatele Federacji Rosyjskiej to są gwałciciele, złodzieje i mordercy - nie tylko ci, których widzimy jak to robią. Finansowanie, wspieranie, popieranie gwałtów, mordów i grabieży, to też gwałcenie, mordowanie i grabież. Głosowanie na morderców, to współuczestnictwo w mordach. Większość Rosjan to są obywatele Federacji Rosyjskiej - więc można te obie grupy utożsamiać.

       By być ścisłym, tę większość Rosjan, będących mordercami, gwałcicielami i złodziejami, zwykle nazywamy ruskimi. Rusek to synonim bandyty. Dawniej jako obywatele ZSRR byli zwani sowietami. Ruski, sowiet, bandyta – jeden pies. Rusek, kacap, moskal, sowiet, obywatel Rosji – to są synonimy.

       Dobry Rosjanin to tylko ktoś taki, kto ostentacyjnie spalił paszport Federacji Rosyjskiej, potępił to państwo i nie płaci mu podatków. Ktoś taki przestaje być ruskim.

       Rosjanie to naród gwałcicieli, złodziei i morderców. Nieliczne wyjątki tego nie zmieniają, bo o cechach narodowych decyduje większość. Większość mieszkańców Rosji popiera wojnę Putina, a zatem popiera gwałty, grabieże i mordy. Większość z nich chce wojny, akceptuje mordowanie ludności cywilnej, popiera użycie broni jądrowej, korzysta z grabieży.

       Nie ma sensu oddzielać reżimu Putina od obywateli, którymi rządzi. To nie są rządy despoty sprawującego władzę wbrew woli mieszkańców domeny, którą opanował. Władza i lud żyją w Rosji we wzajemnej symbiozie, wspierają się nawzajem, służą sobie. Wszyscy oni to zwyrodnialcy zasługujący na karę śmierci.

       Jedyny ratunek dla ludu Rosji to ostentacyjnie zerwać z mordami, gwałtami i kradzieżami – mogą to zrobić tylko tak, by wyzwolić swoje tereny spod władzy centralnej w Moskwie i ogłosić secesję. Powinni wypowiedzieć posłuszeństwo władzy na Kremlu i ogłosić niepodległość swojej małej ojczyzny. To będzie element ich pokuty za grzechy.

       My, i cały zachód, powinniśmy natychmiast uznać niepodległość wszystkich takich państewek utworzonych na terenie Rosji. Powinniśmy zrobić to nawet jeśli te regiony nie ogłoszą niepodległości – należy im zadeklarować: gdy ogłosicie niepodległość, to ją uznamy i nawiążemy z wami stosunki dyplomatyczne. Gdy ogłosicie, że porzucacie mocarstwowe aspiracje, to dostaniecie od nas pomoc i zniesiemy dla was wszelkie sankcje gospodarcze. Gdy oddacie to, coście ukradli, to ogłosimy amnestię i darujemy wam wasze winy.

       Tak już się kiedyś stało. Sowieci, czyli mieszkańcy ZSRR, to tak samo zwyrodniali bandyci. Ale niektórzy się odcięli od władzy centralnej. Na przykład Ukraińcy, Gruzini, Litwini, Estończycy, Łotysze i inne narody ZSRR, które ogłosiły niepodległość. Im wybaczyliśmy zbrodnie sowietów, oni nie są już ruskimi, im pomagamy, z nimi współpracujemy, mamy z nimi sojusz, oni nam nie zagrażają.

       Dokładnie to samo powinno się stać ze wszystkimi krajami Rosji. Chwała wolnym i niepodległym krajom - Czeczenii, Tatarstanu, Baszkirii, Karelii, Tuwy, Dagestanu, Buriacji, Kałmucji, Czuwaszji, Udmurcji, Kirowsku, Nowosybirsku i setkom innych obszarów Rosji! Jak tylko wyzwolą się spod władzy Moskwy, to ogłosimy dla nich amnestię, darujemy winy, zniesiemy sankcję i zaczniemy współpracę. Powinni się o tym dowiedzieć. Zachód powinien o tym trąbić, by wiedzieli, że wolność będzie dla nich wielokroć lepsza niż życie pod ruskim knutem.

       Rozpad Rosji jest nieuchronny, tak jak to było z ZSRR. Im szybciej to się stanie, tym będzie lepiej dla całego świata. Im dłużej ludy Rosji będą zwlekać, tym gorzej dla nich i całego świata. Teraz, gdy trwa wojna, gdy Rosja jest osłabiona, gdy przegrywa, gdy angażuje duże siły na Ukrainie, mają bardzo dobrą okazję, by wywalczyć niepodległość i skończyć z ruską biedą i syfem.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

------------------------------

Projektowanie waluty <- poprzednia notka

następna notka -> Każdy z nas jest GMO

------------------------------

Tagi: gps65, ruscy, sowieci, mordercy, złodzieje, gwałciciele

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj9 Obserwuj notkę
GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta AI. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję, łapówki przyjmuję: suppi.pl/gps65

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo