Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
119 obserwujących
1445 notek
1823k odsłony
272 odsłony

Samorząd 2010

Wykop Skomentuj8
Ja, jako, że jestem monarchistą, zazwyczaj nawołuję do bojkotu wyborów. Ale jednak samorząd to co innego – w monarchii będzie istniał, tylko, że oddolny, zróżnicowany, a nie centralnie narzucony, jak w totalitarnej demokracji.
W niedzielnych wyborach do samorządu zdecydowałem się w Warszawie poprzeć: „Krasnoludki i Gamonie”! Jest to zdecydowanie najlepsza alternatywa w stosunku do rządzących socjaldemokratów, czyli PO, PiS-u, SLD i PSL-u i innych zamordystów. Major Fydrych jest przecież charyzmatyczny! Tu jest strona ich Komitetu Wyborczego: Lista numer 23. Ich hasło wyborcze to: „Głosuj na siebie!”.
A ja proponuję inne hasło: „Nawet gamonie i krasnoludki są lepsze niż  socjaldemokraci!
Na Mokotowie należy głosować na ultra-liberała Mariusza Ropela aka Cybuch. Główny jego postulat to rozpoczęcie na terenie Warszawy eksperymentu społecznego „Cannabis House” polegającego na uprawie konopi indyjskich pod kontrolą Policji i Samorządu! Fajny pomysł, nie?
Totalitarna demokracja chyli się ku upadkowi i musi zbankrutować. W latach gnicia socjalistycznego ustroju można sobie pogłosować!
 
Grzegorz GPS Świderski

Handel Zagraniczny <- poprzednia notka
następna notka ->Import likwiduje miejsca pracy

 

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale