GPS GPS
3287
BLOG

Pederaści są nienormalni!

GPS GPS Polityka Obserwuj notkę 25
Oczywiście nie chodzi o nienormalność w ogóle, ale o zaburzenie normy seksualnej.
Heteroseksualiści są normalni, bo to osobnicy mający prawidłowe biologicznie popędy płciowe, a pederasta jest nienormalny seksualnie, bo jest dewiantem seksualnym, jego seksualność jest zaburzona - ponieważ odczuwa nienaturalny pociąg seksualny do osobnika tej samej płci. Ten pociąg jest nieprawidłowy.
Oczywiście taka dewiacja to nic, co powinno być zakazane, czy prześladowane. Każdy człowiek ma jakieś dewiacje, jakieś odchyłki od normy biologicznej, czy od innych norm. Wielu ludzi ma różne upodobania seksualne, które mniej lub bardziej oddalają się od średniej. Czyli w ogólności każdy jest nienormalny, ale w szczegółach jest nienormalny tylko w niektórych kwestiach – natomiast w innych jest normalny.
------------------------------------------------------
następny odcinek serii -> Lubiący wtykać penisa w odbyt
------------------------------------------------------
Wszelkie zachowania seksualne, które nie prowadzą do prokreacji są zaburzeniami, świadczą o dewiacji, nienormalności. Ale oczywiście to, że istnieją chęci i zachowania nienormalne, nie powinno zaraz czynić je nielegalnymi. Większość dewiacji można i należy tolerować. Zboczenia i zaburzenia są naturalne. To właśnie wynaturzenia są motorem ewolucji – póki są marginalne, są pożyteczne.
Ale co innego legalność i tolerancja dla dewiacji, a co innego akceptacja i zmiana norm cywilizacyjnych związanych z seksualnością. Naszą normą cywilizacyjną jest to, że się człowiek ze swoimi dewiacjami nie obnosi publicznie - raczej praktykuje je w ukryciu. Praktyki seksualne, szczególnie dewiacyjne, czy perwersyjne, stanowią sferę prywatną, o której się publicznie nie dyskutuje poza seminariami naukowymi, czy innymi działaniami, które odbywają się w zamkniętym kręgu specjalistów – seksuologów, kryminologów, antropologów, socjologów i innych naukowców.
Współczesne ruchy gejowskie wychodząc na ulicę (i do telewizji) ze swoją dewiacją, i zaprzęgając ją do walki politycznej, łamią nasze cywilizacyjne zasady, łamią cywilizacyjne tabu milczenia. Stosują przemoc werbalną. Przemoc polegającą na narzucaniu poprzez propagandę nieprawidłowych wzorców zachowania. Tym samym dążą do zburzenia naszej cywilizacji. To jest przemoc propagandowa - trzeba z nią walczyć kontrpropagandą. Trzeba antycywilizacyjne wypowiedzi gejów piętnować, wyśmiewać , kwestionować i obalać.
Pojęcie małżeństwa nie zostało wymyślone przez kogoś, ale zostało nam dane w drodze ewolucji poprzez przyjęcie zasad cywilizacji, w której żyjemy. Cywilizacja to zasady, normy, zwyczaje - tą cywilizację próbują nam ukraść wszyscy ci, którzy propagują inne, obce normy, zasady czy zwyczaje. Uznawanie związku dwóch gejów za „małżeństwo”, czy za „rodzinę”, łamie nasze tradycje.
Dwóch pederastów może stanowić rodzinę, gdy są braćmi, albo są jakimiś kuzynami, ale nie mogą wspólnie we dwóch założyć nowej rodziny, nie mogą za siebie wyjść za mąż i się ożenić ze sobą. Nie mogą z powodów cywilizacyjnych!
Podstawę rodziny stanowi dożywotnia wierność męża i żony, mężczyzny i kobiety, wierność jednemu parterowi seksualnemu, z którym jest się potencjalnie w stanie spłodzić potomstwo, wierność aż do śmierci któregoś z partnerów. Taką normę stworzyła cywilizacja łacińska, która jest najbardziej wolnościową i tolerancyjną cywilizacją w dziejach świata.
A ponieważ nasza cywilizacja jest tolerancyjna, to pederaści żyjąc wewnątrz jej mają prawo ją werbalnie niszczyć i budować nową cywilizację, mogą próbować narzucać innym swoje normy i zwyczaje, byleby w tym celu nie stosowali przemocy. Takie próby obalania cywilizacji są bardzo pożyteczne i potrzebne, bo pozwalają lepiej zobaczyć cywilizacyjne zasady i uświadomić sobie, że są dobre, potrzebne i niezbędne do przetrwania.
W odpowiedniej dawce propaganda gejowska jest jak szczepionka. Po to jest, by wywoływać reakcję, by ją niszczyć kontrpropagandą. Obojętność i akceptacja może spowodować, że gejowski wirus nasz organizm zniszczy.
Cywilizacja ma prawo się bronić i tych nowomodnych zwyczajów nie przyjmować, nie akceptować, i odpowiadać kontrpropagandą na propagandę. Należy więc piętnować zachowania i słowa pederastów, gdy nawołują do akcentacji ich dewiacji. Pederastom należy się tylko tolerancja i nic więcej, a zatem tylko to, że nie stosuje się wobec nich przemocy. W ramach tolerancji wolno ich postawy ostro krytykować, piętnować, wyśmiewać, obrażać i deprecjonować. Nie tylko wolno, ale nawet należy!

Grzegorz GPS Świderski

Import likwiduje miejsca pracy <- poprzednia notka
następna notka -> 13 monet 

Tagi: gps65, pederasita, homoseksualizm, geje

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj25 Obserwuj notkę
GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta AI. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję, łapówki przyjmuję: suppi.pl/gps65

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka