Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz P. Świderski
94 obserwujących 1242 notki 1472051 odsłon
GPS, 15 czerwca 2011 r.

Lubiący wtykać penisa w odbyt

Pederaści chcą by ich nazywać:„kochający inaczej. Ale to nie jest dobre określenie, bo pasuje też do zoofilii czy pedofilii. Dlatego powinno się to zastąpić zwrotem typu:„lubiący wtykać penisa w odbyt dorosłego mężczyzny.
Przecież jest kolosalna różnica między naturalną, zdrową, moralną i pozytywną chęcią wtykania przez mężczyznę własnego członka w odbyt innego mężczyzny, a chęcią wtykania tego członka w odbyt owcy, trupa, czy dziecka, nieprawdaż?
Jeśli jakiś mężczyzna ma chęć wetknięcia swojego penisa w odbyt innego, żywego, chętnego i przyzwalającego na to mężczyzny, to jest to zgodnie ze współczesną oficjalną wykładnią nauk medycznych, całkiem naturalna chęć - nie jest zboczeniem, chorobą, wypaczeniem, czymś nagannym, nie jest jakąś estetyczną obrzydliwością - to jest piękne, dobre, właściwe, naturalne - to jest przejaw miłości. Ale już chęć wtykania swojego członka w odbyt owcy, trupa czy dziecka to jest obrzydliwe zboczenie, zbrodnia, przejaw utraty ludzkich uczuć - to trzeba leczyć, karać i potępiać. Tak to wyjaśni każdy dziennikarz czy polityk głównego nurtu.
Każdy przeciętny oglądacz TVN-u czy czytelnik „Gazety Wyborczej” odróżni dobry odbyt od złego. W dobry odbyt wolno wkładać członka, a w zły nie wolno. Odbyt żywego, dorosłego mężczyzny jest dobry i jak się właściciel odbytu zgodzi, to każdy może mu w niego wtykać członka - to jest dobre, piękne, mądre, sprawiedliwe i przyjemne. Ale odbyt zwierzęcia, trupa czy dziecka jest zły - tu członka wkładać nie wolno, bo to jest okropne zboczenie, wypaczenie i choroba - nawet, jeśli komuś sprawia to przyjemność.
Zgodnie z oficjalną propagandą wobec pederastów trzeba być tolerancyjnym, bo oni są całkiem normalni. A przecież istotą pederastii jest odczuwanie przyjemności z wtykania członka w odbyt innego mężczyzny. Pederaści publicznie głoszą to, że trzeba ich zauważyć i należy akceptować ich preferencje seksualne, a więc trzeba otwarcie i wprost o tych preferencjach mówić, tak by przestały się kojarzyć z czymś obrzydliwym i wulgarnym. I wiele autorytetów moralnych na świecie z tym się zgadza i często wspiera pederastów poprzez uczestnictwo w organizowanych przez nich marszach.
A zatem prawo powinno zajmować się kwestią wtykania penisa w odbyt mężczyzny - prawo powinno zapewnić przywileje tym, którzy to robią, tak by właściciel odbytu mógł dziedziczyć po tym, który wtyka mu członka, by mogli wspólnie rozliczać podatki, by mieli prawo odwiedzać się w szpitalu itd...
No bo przecież takie prawo nie powinno przysługiwać tym co ze sobą mieszkają i wspólnie prowadzą gospodarstwo przez dłuższy czas - np. dwóm studentom mieszkającym razem na stancji, czy załodze jachtu płynącej dookoła świata. To nie wystarcza by dostać przywileje. Ci studenci czy żeglarze by mieć przywileje powinni wtykać sobie członki w odbyty.
Kwestia wtykania sobie nawzajem penisa w odbyt nie powinna należeć do domeny prywatnej, ale publicznej, bo inaczej byśmy nawet nie wiedzieli, że istnieją wtykający-członka-w-odbyt-mężczyzny, że mają swoje problemy i są prześladowani. Ich właśnie trzeba pokazać publicznie, oni muszą mieć prawo do publicznej demonstracji tego, że istnieją tacy, którzy lubią wtykać członka w odbyt i że z tego powodu zasługują na szacunek i specjalna ochronę, bo przez tysiące lat byli niesłusznie wyjęci spod prawa z powodu tych swoich chęci.
Wtykający-członka-w-odbyt-mężczyzny byli prześladowani i nadal są przez większość traktowani jako gorsi, a co gorsza uważa się, że ich chęci wtykania członka w odbyt są obrzydliwe. Im należy się pomoc i wsparcie. Należy walczyć o to by ludzie pozbyli się uprzedzeń i niesłusznych poglądów jakoby wtykanie członka w odbyt było czymś obrzydliwym. Do tego przekonują nas częste akcje propagowane i finansowane przez Unię Europejską.
Powinno się więcej mówić o wtykaniu penisa w odbyt i powinno się tłumaczyć jak to się dokładnie robi - czy używa się wazeliny, czy jakichś innych środków, czy hemoroidy jakoś przeszkadzają w tej miłości itd... Ludzie za mało o tym wiedzą, a powinni się tego uczyć już w szkołach. Tak należy rozumieć oficjalną propagandę w tej kwestii.
Jeśli mężczyzna kocha innego mężczyznę, lubi go, przyjaźni się z nim, chciałby z nim często przebywać, rozmawiać czy mieszkać, to jeszcze nie jest pederasta. Komuś takiemu żadne przywileje się nie należą. Pederastą jest dopiero, gdy czuje pociąg seksualny do innego mężczyzny i chciałby mu wkładać w odbyt penisa, albo by ten drugi wkładał jemu.
Istotą upominania się o tolerancję, akceptacje czy przywileje przez pederastów nie jest miłość, czy wspólne prowadzenie gospodarstwa domowego, ale chęci wtykania penisa w odbyt. Nie ma co tego kryć! Trzeba o tym mówić otwarcie i wprost! Wszędzie tam, gdzie ktoś używa zwrotów typu: „gej”, „homoseksualista”, „pederasta”, „homoś”, „pedał” itd… trzeba to zastępować zwrotem opisowym: „lubiący wtykać penisa w odbyt”, lub: „lubiący jak ktoś mu wtyka penisa w odbyt”. To postuluję i do tego nawołuję - zgodnie z tym, do czego przekonała mnie oficjalna propaganda.
 
Grzegorz GPS Świderski

Platforma nie jest zła <- poprzednia notka

następna notka -> Hrabia Bul-Komorowski

Opublikowano: 15.06.2011 13:24.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Oczywiście, że spór to starcie z przeciwnikiem. Nie ja to tak traktuję, ale tak jest w naszej...
  • Nie odbieram dyskutantowi możliwości poszukiwania prawdy, ale uważam, że jako dyskutant może...
  • To nie jest tok mojego rozumowania. Zalecam ponowną lekturę - teks jest krótki, można go...

Tematy w dziale