Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1373 notki 1702894 odsłony
GPS, 26 września 2015 r.

Na kogo głosować?

No oczywiście głosować należy na wolnościowca! Ale na którego? W tym roku kilku mamy do wyboru.
Jest Korwin. Oczywistym jest, że on najwięcej zrobił w Polsce dla wolności. Wychował całą rzeszę wolnościowców. Gdy był w Sejmie intensywnie promował rozwiązania wolnościowe. Rozwiązania ustrojowe, które proponuje, też są wolnościowe. Warto poczytać jego felietony, książki, traktaty. Korwin to minarchista, a zatem libertarianin. A konkretnie paleolibertarianin. Głosujcie więc na Korwina!
No ale stronnicze media go zbrzydziły Polakom. Mimo, że to nieprawda, to wielu uważa Korwina za zwolennika Putina czy Hitlera. Błędnie mniemają, że jest gwałcicielem niepełnosprawnych i nie lubi kobiet. A w ogóle to jest brzydki, jąka się i zawsze mówi prawdę, a to politykowi nie przystoi. Ma więc duży elektorat negatywny.
No to jeśli Korwin się nie podoba, to mamy Wiplera. Poglądy ma podobne, albo nawet bardziej wolnościowe, jest przystojniejszy, bardziej medialny, nie jąka się, wypowiedzi ma wyważone, sensowne, niekontrowersyjne, wygrywa wszystkie dyskusje w studio telewizyjnym. Jest wolnorynkowcem. Nawet pracę magisterską napisał z libertarianizmu! Mamy już tego kogo szukają wolnościowcy ulegający medialnej propagandzie antykorwinistycznej. Głosujcie więc na Wiplera!
No ale wielu uważa (bo tylko z telewizji i gazet głównego nurtu czerpią swoją wiedzę), że Wipler urządza pijackie burdy. No i był posłem PiS-u. A więc to podobno oszołom. Wrogowie polityczni robią mu skutecznie czarny pijar.
No to możecie jeszcze poprzeć mnie. Jestem paleolibertarianinem. Jestem członkiem założycielem Partii Libertariańskiej. Media mnie nie skompromitowały, nie mam elektoratu negatywnego, nie uczestniczyłem w pijackiej awanturze, nie jąkam się, nie mówię o Hitlerze, niepełnosprawnych i lekkich gwałtach, nie latam za Kukizem, mam jasne, przejrzyste, wyraziste, jawne poglądy, które każdy łatwo może poznać czytając mój blog. Na przykład tu: Paleolibertarianie. Głosujcie więc na GPSa!
Jestem kandydatem na posła Partii Libertariańskiej z listy wyborczej numer 4 komitetu partii KORWiN w Warszawie, okręg numer 19, z pozycji 26. Można na mnie głosować zagranicą!
 

Grzegorz GPS Świderski


PS. W kolejnych notkach będę reklamował innych wolnościowców więc śledźcie mój blog.

Kandyduję na posła! <- poprzednia notka
następna notka -> Równość

Opublikowano: 26.09.2015 15:05.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Yaro Rewers  Dlaczego? Każdą teorię trzeba uzasadnić.
  • No to weźmy taką informację prasową: "Według medyków, zmiana w jego zachowaniu nastąpiła...
  • @Styku  Tak to ciekawe! On miał do dyspozycji tylko stacje: TV4, Info Planszowy, TVP Polonia,...

Tematy w dziale