0 obserwujących
407 notek
268k odsłon
672 odsłony

Utracona niepodległość Jarosława K.

Wykop Skomentuj14

  W czasach, gdy Polska istniała pod nazwą "PRL", a jej mieszkańcy z właściwą sobie ironią o kraju tak zwanej "demokracji ludowej" mawiali, iż to "najweselszy barak" w "obozie socjalistycznym", Jarosław Kaczyński nie troszczył się o utraconą niepodległość kraju nad Wisłą.

  Bał się?

  Bowiem Polska, jak powszechnie wiadomo, swą niepodległość utraciła dopiero w roku 1989. III RP jest krajem, któremu "Pan" raczy (albo i nie) zwrócić wolność.

  Każdego dziesiątego każdego miesiąca, a w grudniu i trzynastego, wołania o wolność czas zacząć. W odbieraniu wolności i niepodległości specjalizuje się teraz Unia Europejska. Jej państwa członkowskie, w tym te z najdłuższym stażem, jak na przykład Belgia, Holandia lub Luksemburg (o Francji i Niemczech przez grzeczność nie wspominając) wolność i niepodległość utraciły już dawno, Teraz tracą ją powoli Węgry, Słowenia i Słowacja, o Litwie nie wspominając.

  Ale w Polsce tak się nie stanie.

  Na straży polskiej wolności i niepodległości stoi osobiście Jarosław Kaczyński. I obroni ojczyznę naszą. Przed zdradą, niecnością i utratą wszelaką.

  Tak mu dopomoże "Pan", ten lub inny.

  "Przepraszam Jarosława Kaczyńskiego za to, że wprowadziłem stan wojenny. Ale dlaczego wtedy nie maszerował?" - napisał wczoraj szef polskiego MSZ, Radosław Sikorski.

  Jarosław Kaczyński maszeruje TERAZ.

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale