8 obserwujących
57 notek
34k odsłony
1196 odsłon

Panie @mak, zawsze stałem z Wałęsą, teraz też

Wykop Skomentuj145

   Jest rzeczą powszechnie wiadomą, że komuchy będą nienawidzić Wałęsy do końca świata i jeden dzień dłużej. Za to, że w latach 90 Wałęsa staną po stronie demokracji i kapitalizmu, czym pozbawił towarzyszy szmaciaków /zwanych dzisiaj pisiewiczami/ wpływów w Polsce. Takich stojących z Wałęsą są w Polsce miliony, plus cały zachodni demokratyczny świat z USA włącznie. 

   Koszulka z napisem "Konstytucja", w sytuacji w której cały świat wie, że PiS łamie polska demokratyczną konstytucję, nie jest żadnym obciachem i nie obraża nikogo. A wręcz przeciwnie: ta koszulka jest symbolem sprzeciwu milionów Polaków wobec bolszewizacji przez PiS  Polski. Zresztą pisowski rząd został już kilkakrotnie poinformowany przez amerykańską administrację prezydenta Trumpa, że w USA aprobaty dla pisowskiego bolszewizmu nie będzie. 

   To nie Wałęsa kompromituje Polskę. Polskę kompromituje PiS, który zepchnął Polskę na margines polityczny zachodniej wspólnoty. A padające często nieodpowiedzialne i wręcz przygłupie wypowiedzi pisowskich polityków, wystawiają Polskę na pośmiewisko. To PiS jest współczesną polską żenadą i polskim wstydem - co zaczyna widzieć i rozumieć coraz większy krąg polskiego społeczeństwa.

To wszystko.


----

https://www.salon24.pl/u/janmak/916497,kogo-kompromituje-walesa-polske-opozycje-czy-samego-siebie

Wykop Skomentuj145
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka