Blog
Demokracja ponad wszystko
Gucio Pucio
Gucio Pucio Konstytucja
8 obserwujących 53 notki 32863 odsłony
Gucio Pucio, 6 grudnia 2018 r.

Panie @mak, zawsze stałem z Wałęsą, teraz też

1178 145 0 A A A

   Jest rzeczą powszechnie wiadomą, że komuchy będą nienawidzić Wałęsy do końca świata i jeden dzień dłużej. Za to, że w latach 90 Wałęsa staną po stronie demokracji i kapitalizmu, czym pozbawił towarzyszy szmaciaków /zwanych dzisiaj pisiewiczami/ wpływów w Polsce. Takich stojących z Wałęsą są w Polsce miliony, plus cały zachodni demokratyczny świat z USA włącznie. 

   Koszulka z napisem "Konstytucja", w sytuacji w której cały świat wie, że PiS łamie polska demokratyczną konstytucję, nie jest żadnym obciachem i nie obraża nikogo. A wręcz przeciwnie: ta koszulka jest symbolem sprzeciwu milionów Polaków wobec bolszewizacji przez PiS  Polski. Zresztą pisowski rząd został już kilkakrotnie poinformowany przez amerykańską administrację prezydenta Trumpa, że w USA aprobaty dla pisowskiego bolszewizmu nie będzie. 

   To nie Wałęsa kompromituje Polskę. Polskę kompromituje PiS, który zepchnął Polskę na margines polityczny zachodniej wspólnoty. A padające często nieodpowiedzialne i wręcz przygłupie wypowiedzi pisowskich polityków, wystawiają Polskę na pośmiewisko. To PiS jest współczesną polską żenadą i polskim wstydem - co zaczyna widzieć i rozumieć coraz większy krąg polskiego społeczeństwa.

To wszystko.


----

https://www.salon24.pl/u/janmak/916497,kogo-kompromituje-walesa-polske-opozycje-czy-samego-siebie

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja ...

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • hehe... Niewysłany list dowodem, że adresat znał jego...
  • @Stary "Żyjemy w epoce “fuck you”, czy przekleństwa były od zawsze?" Były od zawsze i...
  • @Mindservices "Jak dotąd mamy takie płcie do wyboru: ................................" Nie...

Tematy w dziale Polityka