23 obserwujących
350 notek
339k odsłon
540 odsłon

Dlaczego Konkluzja bezkarnie poniża użytkowników Salonu?

Wykop Skomentuj42

By udowodnić, to o co pytam, pokusiłam się o analizę materiału, jaki stanowi dzisiejsza notka senatora Libickiego i dyskusja pod nią:

http://jflibicki.salon24.pl/723617,cieszy-mnie-schetyna

Użytkowniczka @Konkluzja dołączyła do dyskusji na pozycji dziewiątej z pouczającym komentarzem odnośnie kulturalnego, dowcipnego filmiku zamieszczonego przez blogera Noo:

@NOO

Po raz kolejny zamieszczasz filmik, który w Twoim zamiarze ma dyskredytować Julkę. Typowa zagrywka ad personam, w swojej zajadłości równa komentarzom, jakimi prześladowałeś senatora Libickiego :(((.
Bardzo mnie cieszy, że takich jak Ty stać jedynie na personalne odniesienia, a nie na merytoryczna wypowiedź dotyczącą komentarza Julki.

KONKLUZJA 13:18

 

Załóżmy, że szlachetna postawa. Ale przypatrzmy się co dzieje się dalej.  Konkluzja zamieszcza merytoryczny koment do Autora:

@Autor

Myślę, że PO idzie w ślady SLD i stacza się po równi pochyłej. Chyba nic już nie uratuje tej partii. Ale z popiołów rodzi się feniks i dziwię się, że Schetyna tego nie wie...

KONKLUZJA 13:22

 

Merytorycznie, czyli stosownie do poruszonego przez Konkluzję wątku, odpowiada jej Pogromca Lemingów:

@KONKLUZJA

Dobrze kombinujesz. Jednak z tego popiołu "urodzi się" najwyżej WRON-a.

POGTOMCA LEMINGÓW 14:01

@KONKLUZJA

.... bo na lewiznę można złapać najwyżej garstkę POpapranów. Grzech dzielnie kroczy ścieżką wytyczoną przez Millera.

POGTOMCA LEMINGÓW 14:02

 

W tym momencie Konkluzja chwyta się zagrywki ad personam, by zdyskredytować dyskutanta, który przecież merytorycznie wyraził swoje poglądy, nawet uznał, że Konkluzja poprawnie wnioskuje. Czyli Konkluzja stosuje dokładnie to, z czym tak szlachetnie walczyła wchodząc w dyskusję ze swym pierwszym komentem.

@POGTOMCA LEMINGÓW

Cóż za pisowski wdzięk wycieka z Twoich komentarzy! Sam się załapałeś na pisowską, popapraną lewizną prawicowość i wydaje Ci się, że pana Boga za nogi chwyciłeś. Czysta komedia.

KONKLUZJA 16:08

 

Następnie przypuszcza atak ad personam na Qwardiana, który wcześniej w ogóle do niej nie odezwał się, tylko do Autora notki.

@QWARDIAN

Nie rozśmieszaj nas Polaków...

Jak Polaków to i katolików - nie nie? Wszak takich w Polsce jest 98%... Prawdziwy potok słów miłości do bliźniego swego (jak do siebie samego) wypłynął spod Twojej klawiatury... Ulżyło Ci chociaż?

KONKLUZJA 16:41

 

W między czasie oczywiście, sprowokowani nadęciem i hipokryzją uczestniczki ‘dyskusji’  inni użytkownicy, dołączają z przytykami pod jej adresem. Po czym Konkluzja chwali się Autorowi notki chcąc upokorzyć komentatorów:

@Autor

Nieźle muszą mieszać w głowach zwolenników "dobrej zmiany" moje komentarze, skoro - bez zabiegania o uwagę ich autorów - zawsze mogę liczyć na komentarzowy odzew :). Nie do wiary..

KONKLUZJA 17:15

@Autor

Nie sądzi pan, że śmiesznie jest kiedy sierota po PRLu, udaje prawicowca przebrawszy się za pisowca?

KONKLUZJA19:22

@Autor

Pan nie traci czasu dla sierot po PRLu, ktore znalazły przytulisko w PiS, wiec i ja nie zamerzam tego czynić. Niech sobie sieroty żyją, oślepione jasnością bijącą od zbawcy narodu - mnie tam nic do tego.

KONKLUZJA20:29

 

Prawda, że trafnie ujęłam salonową działalność koleżanki Konkluzji w liście do Pani Bogny Janke prawie pół roku temu, który do dziś pozostał bez odpowiedzi? Oto jego fragmenty:

do: Bogna Janke
data: 2016-03-14 18:34:11
Szanowna Pani Bogno!

Zwracam się do Pani o pochylenie się nad poważnym problemem, który zaistniał i trwa od dłuższego czasu na Salonie.

Pojawił się na Pani portalu niezwykle przebiegły troll, który wyrafinowanymi prowokacjami rozbija dyskusje, ubliża, poniża użytkowników i doprowadza do blogowych jatek.

Kobieta o nicku @Konkluzja jest nachalna, napastliwa, zamęcza ludzi, by sprowokować ich do agresywnych odzywek. Następnie lamentuje po różnych blogach, że jest ofiarą hejterstwa, stalkingu,  straszy organami wymiaru sprawiedliwości…

W dniu 12.03.2016 o godz. 23:15, dostałam z Administracji na maila ‘salonowo-sądowy’ zakaz zbliżania się do @Konkluzji.


„Szanowna Pani,
prosimy o niekomentowanie, niezaczepianie, nieodnoszenie się w żaden sposób do komentarzy użytkowniczki o nicku Konkluzja. Prosimy o przestrzeganie Netykiety salon24.pl, zwłaszcza p. 8.

Z poważaniem
Administracja salon24.pl”

Bardzo proszę w swoim imieniu, jak i innych użytkowników, by rozsądziła Pani sprawiedliwie konflikt. Bo my dostajemy od Administracji nakazy nieodnoszenia się w żaden sposób do Konkluzji, a ona po nas jeździ jak po łysych kobyłach, że tak powiem kolokwialnie, łamiąc netykietę i czując się całkowicie bezkarna.

Z wyrazami szacunku
blogerka Halo

Wykop Skomentuj42
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale