Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
116 notek
46k odsłon
  48   0

Influecerskie bagno.

Influencer
Influencer
Co zrobić by ograniczyć influencerskie bagno?

Drodzy Przyjaciele.

Co zrobić, żeby ograniczyć ifluencerskie bagno?

Zainspirowany filmem "Leśnego druida" @sawardega_wataha o @fagataaa postanowiłem wypowiedzieć się oraz napisać, co moim zdaniem należy zrobić, by influencerskie bagno było jak najmniejsze, a więc zaczynam.

Jak ograniczyć wspomniane wyżej bagno?

1. Wspieraj Wartościowych twórców.

Absolutna podstawa. Jak to zrobić? Prościej napisać niż wykonać, ale możesz to zrobić poprzez polubienia, komentarze, zapisy oraz udostępnianie postów. Obserwacja, tworzenie grup wspierających także jest bardzo ważne.

2. Poczta pantoflowa.

Poleć dany profil swoim znajomym. Niech na niego zajrzą i najlepiej zrobią to, co w 1 punkcie i powiedzą o danym profilu swoim znajomym.

3. Znajdź swą niszę. Rób ciekawe\merytoryczne posty.

Wbrew pozorom to jest z mego doświadczenia najbardziej pracochłonne. Sam tego doświadczam prowadząc bookstagramowy profil.

Podsumowanie.

Żeby ograniczyć influencerskie bagno wystarczy tylko albo aż nie dać influencerom nic nie wnoszącym wysuszyć źródło dochodu, a dać zarobić innym twórcom. Tym, którzy mają jakieś wartości, potrafią coś powiedzieć, a nie tylko świecić tyłkiem na Insta. Wiem także, że mój specyficzny kontent nigdy nie dorówna takim twórczyniom jak @ola_nowak czy też @nadjowa , ale nie oto tutaj chodzi. Jeżeli coraz bardziej narzekamy, że w Polsce panuje influencerskie bagno, to może czas najwyższy to zacząć zmieniać i dać szansę innym influencerom na wybicie się, ale to zależy od influencerów, jak i użytkowników w dużej mierze, czyli nas wszystkich. Jakich Influencerów będziemy promować takich idoli będzie się kreować.

Kochani. Życzę wam udanego weekendu oraz pozdrawiam was ciepło i serdecznie. Miłej nocy.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #opinia #influencer

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Zobacz galerię zdjęć:

Influencer
Influencer
Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale