Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
103 notki
45k odsłon
  43   0

Campus Polska Przyszłości.

Co sądzę o inicjatywie Pana Trzaskowskiego?

Drodzy Przyjaciele.

O Campusie Polska Przyszłości

Zainspirowany przez mego mistrza Pana Leszka Żebrowskiego postanowiłem wypowiedzieć się o inicjatywie Prezydenta Miasta st. Warszawy o nazwie "Canpus Polska Przyszłości".

Co to jest?

Będzie to cykl spotkań, wykładów, wydarzeń w całej Polsce. Niby nic w tym złego, ale przyjrzałem się gościom czyli tzw. "Autorytetom". Wspierać merytorycznie ten Campus będą Pani Magdalena Rigamonti (nie znam dokonań tej Pani, choć została ów zapowiedziana jako "gościni" (co to k***a jest) za nowotwór językowy? Pan Tomasz Terlikowski, który niby ma reprezentować środowiska związane z KRK, konserwatywne. Pan Adam Bodnar - były RPO, piewca postępu i na koniec tow. Funk komunistyczny Marian Turski (Mosze Turbowicz).

Moja opinia o Campusie.

Moim zdaniem będzie to jedno wielkie zbiegowisko wstecznego postępu, by ogłupić jak najwięcej młodych ludzi. Jeżeli w programie Campusu jest "równość i różnorodność" oraz "ekologia" itd. To można sobie wyobrazić, że będzie to wyglądało jak wielka impreza masowa za PRL - u tylko na dużo większą skalę. Czego się tam człowiek nauczy? Moim zdaniem na pewno będzie o LBGT i innych postępowych bzdetach, a i nasza historia będzie przedstawiona w odpowiedni sposób. Tow. Turski już opowie młodzieży ją we "właściwy" sposób.

Podsumowanie.

Pan Rafał Trzaskowski nie jednokrotnie udowodniał po jakiej stronie stoi i czyje interesy reprezentuje. Ten człowiek jak i cała formacja umysłowa i polityczna z jakiej się wywodzi nie jest liberalna, bo nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek wolnością, może poza sferą obyczajową. Środowisko, które Pan Trzaskowski reprezentuje to tutaj znowu podeprę słowami mego mistrza Pana Leszka Żebrowskiego: "Rozwodniona frakcja komunistyczna". Poddaję to każdemu pod rozwagę.

Suplement

Czy Polska i Polacy potrzebują takiego czegoś?

Moim zdaniem absolutnie nie. Polska i Polacy potrzebują jako społeczeństwo potrzebuję gruntownych, zasadniczych reform i odnowy, a nie ideologicznego prania mózgu. Potrzebne jest to tylko Panu Trzaskowskiemu do jego własnych politycznych celów.

Z czym przyjdzie się zmierzyć środowiskom narodowym oraz wolnościowym?

Z nacierającym komunizmem, a nie kapitalizmem, od którego moim zdaniem świat odchodzi. W zamian za to dostajemy korporacjonizm, który przerodzi się w gospodarczy system kartelowy oraz z czym mamy już do czynienia - cenzurą prewencyjną.

Pozdrawiam was ciepło i serdecznie oraz życzę wam miłego dnia.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #komentarz #opinia

Leszek Żebrowski o tow. Marianie Turskim:

https://www.youtube.com/watch?v=g6Ta3LxsARQ

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale