z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
26 obserwujących
721 notek
575k odsłon
1386 odsłon

Jagna Marczułajtis zaprosiła prezesa Kaczyńskiego

Wykop Skomentuj24

Pani Jagna Marczułajtis-Walczak (PO) jest osobą bardzo zaangażowaną. Bo aby pogodzić ze sobą karierę polityczną (Sejm), aktywność medialną oraz opiekę nad dziećmi to naprawdę trzeba potrafić i chcieć się angażować.

Pani Jagna chętnie też angażuje się w akcje społeczne. Kiedyś społecznie (a może za pieniądze) angażowała się w ideę organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Krakowie i/lub Zakopanem. Niestety z tego zaangażowania w organizację igrzysk pozostał tylko wstyd, niesmak oraz niejasne rozliczenie środków finansowych zmarnowanych na projekty, analizy, promocje i inne cele związane z Olimpiadą, której nie było i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

Obecnie pani Jagna Marczułajtis postanowiła zaangażować się w akcję poparcia dla osób zajmujących się opieką nad niepełnosprawnymi członkami swoich rodzin.

(Tak, temat będzie powracał)

Otóż pani Jagna Marczułajtis jest w pełni uprawniona do zaangażowania w tę sprawę. W końcu sama często mówi o tym jak wielkim wysiłkiem jest dla niej opieka nad wymagającym rehabilitacji dzieckiem. Pani Jagna opowiada o tym w mediach i prowadzi zbiórkę środków (1%) na wsparcie dla rehabilitacji syna. To wymaga naprawdę dużego zaangażowania.

I właśnie poprzez media pani Jagna Marczułajtis postanowiła zaprosić do siebie prezesa Jarosława Kaczyńskiego (PiS) aby ten naocznie przekonał się jak wygląda sytuacja osób zajmujących się dziećmi z niepełnosprawnością, przewlekle chorych, wymagającymi stałej rehabilitacji.

Rozumiem, że pani Jagna oraz jej koledzy i koleżanki partyjni ustali, że prezes Kaczyński może w "tym kraju" wszystko, jest wodzem, naczelnikiem, cudotwórcą ale... Z tym zaproszenie do siebie to raczej radził bym uważać.

Bo jeżeli Pan Prezes odpowie na to zaproszenie i przyjedzie do Pani z wizytą? To co wtedy?

Nie daj Bóg pomyśli, że wszyscy potrzebujący w "tym kraju" tak mają. Że te 500 Plus i inne świadczenia to tylko fanaberie pisowskiego rządu. I oby nie wyszło jak z tą niedoszłą Olimpiadą pod Tatrami. Zaangażowani działacze zbiorą procenty, a reszta sobie tylko popatrzy na materiały promocyjne.

Bo jak Prezes zobaczy, że osoba w potrzebie nie wykazuje dochodów, a jednocześnie może się pochwalić majątkiem o wartości prawie 4 mln zł to może się wkurzyć i skasować całą piątkę Kaczyńskiego/Morawieckiego.

Pani Jagno... Ja rozumiem, że w Pani sytuacji od wykazywania dochodów jest Pani mąż ale...

Ale niech nie przedstawia się Pani w mediach jako osoba biedna.


Ps

Oświadczenie majątkowe posłanki Jagny Marczułajtis-Walczak:

http://orka.sejm.gov.pl/osw8.nsf/0/B381F610F5078B57C125834D0046426A/%24File/OSW8P_479.pdf


A jakby komuś było mało to poniżej cennik obiektu turystycznego "Wioska Jagny:

https://wioskajagny.pl/cennik-domki-zakopane/Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo