z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
25 obserwujących
755 notek
621k odsłon
1254 odsłony

Plaża 500 Plus

Plaża w Dębkach. Ujście rzeki Piaśnicy
Plaża w Dębkach. Ujście rzeki Piaśnicy
Wykop Skomentuj15

W tym roku trafiłem z rodziną na plażę w miejscowości Dębki położonej nad Bałtykiem u ujścia rzeki Piaśnicy. I przeżyłem bardzo miłe zaskoczenie...

Plaża szeroka, pasek drobny, woda czysta, a Bałtyk zadziwiająco ciepły. I z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że trafiłem na plażę przyjazną rodzinie z dziećmi. Czysto, schludnie, bezpiecznie i ceny przystępne dla ojca rodziny.

Plaża nie zagracona parawanami, ale też nie ma w pobliżu super ekskluzywnych pensjonatów i/lub dyskotek. Tak więc raczej nie kręci się tu zbyt wielu celebrytów, celebrytek i innych ludzi upadłych. Nikomu nie przeszkadzają dzieci na plaży, ich mamusie i tatusiowie z solidnymi mięśniami piwnymi.

Jest tu też odcinek plaży dostępny oficjalnie także dla psów pod opieką ich właścicieli. A jak się okazuje psiarze i rodziny z dziećmi potrafią koegzystować obok siebie bez zgrzytów i zatargów... Ale może po prostu żadna celebrytka jeszcze psiarzom nie uświadomiła jak niebezpieczna jest obecność dzieci na plaży.

Jest super...

Jak już się znudzi plażowanie to można sobie zafundować spływ kajakiem po Piaśnicy. Rzeką wprost do morza.


A przy okazji można pokazać dzieciom gdzie przebiegała w okresie międzywojennym granica między Polską a Niemcami. Bo biegła ona właśnie wzdłuż rzeki Piaśnicy, a Dębki to był najbardziej na zachód wysunięty odcinek ówczesnego polskiego wybrzeża.

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości