HeMajewski HeMajewski
54
BLOG

Gestapo z Ku Klux Klanu

HeMajewski HeMajewski Polityka Obserwuj notkę 1

Tłumaczenie automatyczne.

Długa zielona oficerska kurtka, pas z bronią i karabin szturmowy, krótka fryzura w stylu wojskowym: Gregory Bovino jest twarzą brutalnych praktyk deportacyjnych administracji Trumpa. Nieprzypadkowo zyskał już przydomek „Gestapowski Greg”.“

„Szczególnie niepokojące jest to, że kandydaci do pracy w ICE najwyraźniej nie są odpowiednio i dokładnie weryfikowani przed zatrudnieniem. Dziennikarka Laura Jedeed osobiście to sprawdziła. Krytyczka Trumpa pomyślnie przeszła procedurę aplikacyjną ICE na stanowisko asystenta ds. deportacji. W raporcie dla amerykańskiego portalu informacyjnego „Slate” pisze, że nie zażądano od niej sprawdzenia przeszłości ani wpisu o karalności . Nie przeprowadzono również żadnych innych kontroli bezpieczeństwa.“

„Według „Washington Post”, ICE próbowało w szczególności rekrutować zwolenników praw do broni i entuzjastów wojska. Agencja zamierzała dotrzeć do nich za pośrednictwem reklam opartych na lokalizacji i influencerów przychylnych ICE. Kolejną uderzającą cechą jest wykorzystywanie w kampaniach reklamowych rasistowskich haseł, takich jak „Ameryka dla Amerykanów” pochodzących z Ku Klux Klanu. Istnieją obawy, że ICE może również rekrutować członków skrajnie prawicowej milicji „Proud Boys”. To grupa, która brała udział w szturmie na Kapitol.“


Całość
https://www.n-tv.de/politik/Das-Einstellungsverfahren-der-ICE-Agenten-ist-beunruhigend-id30294583.html



*****************************************
From Confederation to Federation
https://federalists.eu/wp-content/uploads/2025/05/From-Confederation-to-Federation-3.png

Unia Europejskich Federalistów (UEF)
https://federalists.eu/
*****************************************


.



HeMajewski
O mnie HeMajewski

nic

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Polityka