INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  715   0

Bez społecznej zgody to możecie szczepić kota prezesa.

kotek
kotek

Nie udało mi się wysłać komentarza do projektu ustawy o przymusowych szczepieniach, pomimo zarejestrowania i wielu prób. Odpowiedzi na  kontaktowego e-maila też nie dostałem. Może formularz ma błąd lub strona rządowa blokuje IP z Niemiec. Najprawdopodobniej jednak te konsultacje to pis na wodę. Tak było z konsultacjami (u Szyszko) podczas jego pierwszej kadencji.

Projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw z 27.10.2017 r.

Komentarz dotyczy: zasobu przeciwepidemicznego

Art. 45h Informacje dotyczące zasobu przeciwepidemicznego stanowią tajemnicę (...) i nie podlegają udostępnieniu (... ) oraz nie stanowią informacji sektora publicznego i nie podlegają udostępnieniu lub przekazywaniu (...)


Moja opinia:

W połączeniu z Art. 45a i 45b minister zdrowia na wniosek GIS decyduje, a jemu podległa jednostka zakupuje w tajemnicy przed kontrolą i opinią publiczną. Stwarza to przestrzeń do przestępstw gospodarczych na tle korupcyjnym. Trzeba kontrolować osoby, które mają władzę i odpowiedzialność w tej sprawie dużo więcej niż obywateli. Z mojej strony nie ma zezwolenia na taki przekręt!


Tam gdzie chodzi o wydatek setek milionów złotych musi być jawność i kontrola opinii publicznej!


Najsilniejsze i najniebezpieczniejsze lobby działa w szczepionkach - widać to już z projektu zmian w powyższej ustawie. Ustawa nie opisuje żadnych mechanizmów kontrolujących decyzję o zasobie przeciwepidemicznym.


Natomiast monitoring powinien dotyczyć każdej podpowiedzi ze strony koncernów farmaceutycznych dla Ministra Zdrowia lub Inspektora Sanitarnego, każdej kampanii informacyjnej lobbystów medycznych.


Przypominam zaplanowaną przez bandytów z WHO pandemię świńskiej grypy (2009).


Tu materiały źródłowe:  http://iddd.de/umtsno/flu/h1n1.htm


Na Europę Wschodnią poszły skażone aktywnymi wirusami "szczepionki". Atak odkryli i udaremnili kontrolerzy importów z laboratorium w Pradze - oni nigdy nie dostali żadnej nagrody. Nigdy sprawcy z WHO (Belg i Holender) nie zostali ukarani, a ich powiązania z IBM i CIA pogłębione.


Albo PiS postawi na jawność i kontrolę społeczną, albo na szczepienia zalecane, nieobowiązkowe.


Bez społecznego przyzwolenia to możecie sobie szczepić.. kota Prezesa.


Notki powiązane:


http://idb.neon24.pl/post/67443,list-do-senatu-nowelizacja-ust-o-chorobach-zakaznych


http://idb.neon24.pl/post/69101,dr-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-posobkiewicza-w-sejmie-rp


http://idb.neon24.pl/post/68461,list-dr-jaskowskiego-byl-dyskutowany-w-sejmie


http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/140864,no-i-stalo-sieLubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości