Blog
INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
puzyna
puzyna przyjaciel życia
12 obserwujących 186 notek 169782 odsłony
puzyna, 4 listopada 2017 r.

Bez społecznej zgody to możecie szczepić kota prezesa.

697 5 1 A A A
kotek
kotek

Nie udało mi się wysłać komentarza do projektu ustawy o przymusowych szczepieniach, pomimo zarejestrowania i wielu prób. Odpowiedzi na  kontaktowego e-maila też nie dostałem. Może formularz ma błąd lub strona rządowa blokuje IP z Niemiec. Najprawdopodobniej jednak te konsultacje to pis na wodę. Tak było z konsultacjami (u Szyszko) podczas jego pierwszej kadencji.

Projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw z 27.10.2017 r.

Komentarz dotyczy: zasobu przeciwepidemicznego

Art. 45h Informacje dotyczące zasobu przeciwepidemicznego stanowią tajemnicę (...) i nie podlegają udostępnieniu (... ) oraz nie stanowią informacji sektora publicznego i nie podlegają udostępnieniu lub przekazywaniu (...)


Moja opinia:

W połączeniu z Art. 45a i 45b minister zdrowia na wniosek GIS decyduje, a jemu podległa jednostka zakupuje w tajemnicy przed kontrolą i opinią publiczną. Stwarza to przestrzeń do przestępstw gospodarczych na tle korupcyjnym. Trzeba kontrolować osoby, które mają władzę i odpowiedzialność w tej sprawie dużo więcej niż obywateli. Z mojej strony nie ma zezwolenia na taki przekręt!


Tam gdzie chodzi o wydatek setek milionów złotych musi być jawność i kontrola opinii publicznej!


Najsilniejsze i najniebezpieczniejsze lobby działa w szczepionkach - widać to już z projektu zmian w powyższej ustawie. Ustawa nie opisuje żadnych mechanizmów kontrolujących decyzję o zasobie przeciwepidemicznym.


Natomiast monitoring powinien dotyczyć każdej podpowiedzi ze strony koncernów farmaceutycznych dla Ministra Zdrowia lub Inspektora Sanitarnego, każdej kampanii informacyjnej lobbystów medycznych.


Przypominam zaplanowaną przez bandytów z WHO pandemię świńskiej grypy (2009).


Tu materiały źródłowe:  http://iddd.de/umtsno/flu/h1n1.htm


Na Europę Wschodnią poszły skażone aktywnymi wirusami "szczepionki". Atak odkryli i udaremnili kontrolerzy importów z laboratorium w Pradze - oni nigdy nie dostali żadnej nagrody. Nigdy sprawcy z WHO (Belg i Holender) nie zostali ukarani, a ich powiązania z IBM i CIA pogłębione.


Albo PiS postawi na jawność i kontrolę społeczną, albo na szczepienia zalecane, nieobowiązkowe.


Bez społecznego przyzwolenia to możecie sobie szczepić.. kota Prezesa.


Notki powiązane:


http://idb.neon24.pl/post/67443,list-do-senatu-nowelizacja-ust-o-chorobach-zakaznych


http://idb.neon24.pl/post/69101,dr-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-posobkiewicza-w-sejmie-rp


http://idb.neon24.pl/post/68461,list-dr-jaskowskiego-byl-dyskutowany-w-sejmie


http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/140864,no-i-stalo-sieOpublikowano: 04.11.2017 13:09. Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 13:59.
Autor: puzyna
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem za zmianą hymnu z Mazurka na ROTĘ. "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy." Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu. Jednym z elementów patriotyzmu, nierozerwalnie związanym z pojęciem Polski, Ojczyzny jest dla mnie Język Polski. Nie toleruję, świadomego skracania pisma polskiego i kaleczenia polskiej ortografii i gramatyki. Nie ma ograniczeń technicznych i każdy powinien się wysilić i pisać polskimi znaczkami. Mówię po polsku, piszę po polsku to jestem Polakiem i mam Ojczyznę. Zamiarem wrogich Polsce dywersantów jest rozmycie świadomości narodowej Polaków i zniszczenie im Ojczyzny. Każdy powinien spojrzeć na zjawisko hierarchii bez strachu i uprzedzeń by zrozumieć zniewolenie. Popieram inteligencję zbiorową. Każdy powinien rządzić krajem bezpośrednio przez referenda lokalne i ogólnokrajowe.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @GPS Ja widzę też. Po prostu jestem ślepa kura. Nie zauważyłem zwinięcia "+ Zobacz...
  • @Alexandra Premier Morawiecki historyk z wykształcenia podparł się  Gunnarem S. Paulsonem...
  • @Alexandra per E-mail Walerian Dabrowski Data 24.06.2018 16:06O tym pisałem wielokrotnie i...

Tematy w dziale Rozmaitości