INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
189 notek
182k odsłony
709 odsłon

Bez społecznej zgody to możecie szczepić kota prezesa.

kotek
kotek
Wykop Skomentuj5

Nie udało mi się wysłać komentarza do projektu ustawy o przymusowych szczepieniach, pomimo zarejestrowania i wielu prób. Odpowiedzi na  kontaktowego e-maila też nie dostałem. Może formularz ma błąd lub strona rządowa blokuje IP z Niemiec. Najprawdopodobniej jednak te konsultacje to pis na wodę. Tak było z konsultacjami (u Szyszko) podczas jego pierwszej kadencji.

Projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw z 27.10.2017 r.

Komentarz dotyczy: zasobu przeciwepidemicznego

Art. 45h Informacje dotyczące zasobu przeciwepidemicznego stanowią tajemnicę (...) i nie podlegają udostępnieniu (... ) oraz nie stanowią informacji sektora publicznego i nie podlegają udostępnieniu lub przekazywaniu (...)


Moja opinia:

W połączeniu z Art. 45a i 45b minister zdrowia na wniosek GIS decyduje, a jemu podległa jednostka zakupuje w tajemnicy przed kontrolą i opinią publiczną. Stwarza to przestrzeń do przestępstw gospodarczych na tle korupcyjnym. Trzeba kontrolować osoby, które mają władzę i odpowiedzialność w tej sprawie dużo więcej niż obywateli. Z mojej strony nie ma zezwolenia na taki przekręt!


Tam gdzie chodzi o wydatek setek milionów złotych musi być jawność i kontrola opinii publicznej!


Najsilniejsze i najniebezpieczniejsze lobby działa w szczepionkach - widać to już z projektu zmian w powyższej ustawie. Ustawa nie opisuje żadnych mechanizmów kontrolujących decyzję o zasobie przeciwepidemicznym.


Natomiast monitoring powinien dotyczyć każdej podpowiedzi ze strony koncernów farmaceutycznych dla Ministra Zdrowia lub Inspektora Sanitarnego, każdej kampanii informacyjnej lobbystów medycznych.


Przypominam zaplanowaną przez bandytów z WHO pandemię świńskiej grypy (2009).


Tu materiały źródłowe:  http://iddd.de/umtsno/flu/h1n1.htm


Na Europę Wschodnią poszły skażone aktywnymi wirusami "szczepionki". Atak odkryli i udaremnili kontrolerzy importów z laboratorium w Pradze - oni nigdy nie dostali żadnej nagrody. Nigdy sprawcy z WHO (Belg i Holender) nie zostali ukarani, a ich powiązania z IBM i CIA pogłębione.


Albo PiS postawi na jawność i kontrolę społeczną, albo na szczepienia zalecane, nieobowiązkowe.


Bez społecznego przyzwolenia to możecie sobie szczepić.. kota Prezesa.


Notki powiązane:


http://idb.neon24.pl/post/67443,list-do-senatu-nowelizacja-ust-o-chorobach-zakaznych


http://idb.neon24.pl/post/69101,dr-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-posobkiewicza-w-sejmie-rp


http://idb.neon24.pl/post/68461,list-dr-jaskowskiego-byl-dyskutowany-w-sejmie


http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/140864,no-i-stalo-sieWykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości