Blog
TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
izaluka
izaluka KATOLICZKA, POLKA, PATRIOTKA
22 obserwujących 164 notki 156928 odsłon
izaluka, 19 maja 2017 r.

USTAWA „O ®ównym traktowaniu obywateli państwa i azylantów”.

1500 100 900

PROJEKT USTAWY

z dnia 20 września 2015 roku

(uchylony)

 wersja poprawiona, tekst ujednolicony z dnia 19 maja 2017 roku

 

o ®ównym traktowaniu obywateli państwa i azylantów.

       Art. 1. 1. W związku z zainicjowanym przez Unię Europejską kryzysem związanym z napływem do Europy milionów imigrantów ekonomicznych z krajów muzułmańskich, zwanych dla niepoznaki uchodźcami wojennymi, oraz wolą Niemiec podzielenia się tym dobrodziejstwem ze wszystkimi krajami Unii, Rzeczpospolita Polska poddawana jest politycznym naciskom i szantażom.

 1. Wobec wymuszania przez Unię Europejską na rządzie Polski przyjęcia do Polski kilkunastu tysięcy imigrantów ekonomicznych zwanych dalej „azylantami”, Zgromadzenie Narodowe Rzeczypospolitej Polskiej w celu ochrony bytu materialnego obywateli Polski i zapewnienia maksimum bezpieczeństwa społecznego w trybie pilnym uchwaliło wspólny projekt ustawy Rządu i Prezydenta.
 2. Niniejszy Projekt Ustawy 1500 100 900 dotyczy nadzwyczajnych czasowych zmian w obowiązującym prawie oraz o czasowym częściowym ograniczeniu praw i swobód obywatelskich.
 3. Powodem uchwalenia Projektu Ustawy 1500 100 900 jest także wyjście naprzeciw towarzyszącym arbitralnym decyzjom Niemiec i UE ogromnym naciskom postępowych krajowych środowisk o znacznej empatii i zamożności. Sejm i Senat, Rząd i Prezydent zmuszeni są wobec tego podjąć decyzje wymienione w niniejszym Projekcie Uchwały na wypadek faktycznego przerzucenia do Polski kilkunastu tysięcy „azylantów” z Niemiec i innych krajów zachodniej Europy, aby ich rządy mogły w to miejsce nadal zapraszać kolejnych imigrantów ekonomicznych, czyli tzw. „azylantów”, a potem solidarnie przydzielać ich pozostałym krajom.

1) Naczelnym celem ustawodawcy przy tworzeniu niniejszego Projektu Ustawy poza ochroną obywateli, jest spełnienie nakazu SOLIDARNOŚCI, który jest tak bardzo bliski krajom Unii, szczególnie takim, jak Niemcy czy Francja, a której to Polacy ponoć dotąd nie okazywali, co nam wytknięto.

2) Jednocześnie niniejszy Projekt Ustawy wychodzi także naprzeciw wspomnianym żądaniom opozycji rządowej przepełnionej wzruszającą empatią wobec uciekających przed wojną młodych, zdrowych mężczyzn, którzy w przypadku nie udzielenia im azylu byliby zmuszeni wbrew ich woli bronić swego kraju i swoich rodzin z bronią w ręku, zamiast żyć sobie dostatnio i bezpiecznie w krajach Europy.

3) Ustawa ta pozwoli równocześnie i przede wszystkim spełnić oczekiwania większych i mądrzejszych od Polski państw Unii Europejskiej i umożliwi KOLEKTYWNE podzielenie się tzw. „azylantami”, zaproszonymi wcześniej do Niemiec przez Kanclerz tego kraju, z Polską i z pozostałymi krajami Europy Wschodniej, mimo ich sprzeciwu.

 1. Jako rząd Polski, powodowany troską o sprawiedliwość społeczną i obowiązkiem dbania o przetrwanie własnego narodu w tych trudnych czasach, musimy zadbać o przeciwdziałanie spodziewanym oczywistym i drastycznym różnicom w warunkach bytowych pomiędzy społeczeństwem Polski a tzw. "azylantami" pamiętając o tym i mając to na uwadze, że nieszczęśni tzw. „azylanci” nie lubią pracować, ale za to przyzwyczajeni już są przecież do pobierania wysokich zasiłków społecznych otrzymywanych dotąd w krajach Europy Zachodniej.
 2. Projekt Ustawy 1500 100 900 jest Projektem wstępnym. Bardziej szczegółowe rozwiązania Rząd i Prezydent zaproponują i podejmą w stosownym czasie.
 3. Otwiera się też szeroką dyskusje społeczną nad ostatecznym kształtem Ustawy 1500 100 900.

Art. 2. Z dniem 18 maja 2017 roku powołuje się Urząd ds. ®ównego Traktowania Obywateli Rzeczpospolita Polska i „Azylantów” (U®TOPiA).

Art. 3. 1. W związku z Art. 1 i Art. 2, proponuje się zawieszenie Ustawy z dnia 11 lutego 2016 o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, tzw. "Ustawy 500+" do czasu unormowania sytuacji na Bliskim Wschodzie oraz w UE i powrotu tzw. „azylantów” wraz z rodzinami do swoich ojczyzn.

Art. 4. Z dniem 18 maja 2017 roku otwarty zostaje Fundusz: Witamy "Azylantów”.

Art. 5. 1. Środki na Fundusz: Witamy "Azylantów” będą pochodziły ze źródeł:

1) środki przyznane przez Unię Europejską na cele związane z przyjęciem tzw. „azylantów”;

2) środki pochodzące z realizacji niniejszej Ustawy w tym z zawieszonej tzw. "Ustawy 500+".

Art. 6. 1. Fundusz: Witamy "Azylantów” będzie przeznaczony na zapewnienie równego poziomu życia obywatelom Polski oraz tzw. "azylantom" poprzez wyrównanie dochodów każdego obywatela Polski do poziomu przyznanych tzw. "azylantom" środków finansowych oraz zapewnienie równoważnych warunków lokalowych.

Art. 7. 1. Nikt z obywateli Polski nie może osiągać dochodów niższych od świadczeń przyznanych tzw. „azylantom” z Funduszu: Witamy "Azylantów”.

 1. Wszyscy obywatele Polski o dochodach poniżej 1,5 tyś. zł netto/mc na osobę w rodzinie otrzymają z Funduszu: Witamy "Azylantów” wyrównanie do kwoty 1,5 tyś. zł netto/mc na członka rodziny.
 2. Osoby samotne, w tym samotni emeryci i renciści o dochodach poniżej 3 tyś. zł netto/mc otrzymają wyrównanie do kwoty 3 tys. zł netto/mc z Funduszu: Witamy "Azylantów”.

Art. 8. 1. Każdy polski obywatel żyjący w rodzinie ma prawo do dochodu na członka rodziny w wysokości 1,5 tyś. zł netto/mc.

Opublikowano: 19.05.2017 20:42.
Autor: izaluka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

jestem jedynie pyłkiem na ziemi, ale Bóg mnie umiłował .........http://intronizacja.pl/..................Intronizacja KLIKNIJ <a Die besten Online- Casino-Seiten

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

 • Gdzie tak przyznał? A poza tym nie sądzę, aby Pan przeczytał notkę. W przeciwnym razie nie...
 • @osasunna A Pan czytał notkę, czy tylko przeleciał oczami? Napisałam wyraźnie, cyt.:...
 • @tomciob "A co będzie jak lider umrze..." "Lider musi mieć następców, którzy będą...

Tematy w dziale