Blog
TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
izaluka
izaluka KATOLICZKA, POLKA, PATRIOTKA
26 obserwujących 177 notek 182885 odsłon
izaluka, 27 czerwca 2018 r.

Lista zdrady narodowej PIS opublikowana 27 czerwca 2018 roku

Za przyjęciem Ustawy Podległości w roku 100 lecia Niepodległości Polski głosowało 226 posłów PIS:

1.    Adamczyk Andrzej    2.    Andzel Waldemar    3.    Arciszewska-Mielewczyk Dorota
4.    Ardanowski Jan Krzysztof    5.    Arent Iwona    6.    Ast Marek
7.    Babalski Zbigniew    8.    Babinetz Piotr    9.    Bartosik Ryszard
10.    Bartuś Barbara    11.    Baszko Mieczysław Kazimierz    12.    Bąk Dariusz
13.    Bernacki Włodzimierz    14.    Bielecki Jerzy    15.    Biernat Zbigniew
16.    Błaszczak Mariusz    17.    Bogucki Jacek    18.    Borowiak Joanna
19.    Borowiec Agata    20.    Borys-Szopa Bożena    21.    Brudziński Joachim
22.    Bubula Barbara    23.    Buczak Wojciech    24.    Buda Waldemar
25.    Burzyńska Lidia    26.    Chmielowiec Zbigniew    27.    Cicholska Anna
28.    Cieślak Michał    29.    Cymański Tadeusz    30.    Czabański Krzysztof
31.    Czarnecki Przemysław    32.    Czarnecki Witold    33.    Czartoryski Arkadiusz
34.    Czech Anna    35.    Czerwińska Anita    36.    Czochara Katarzyna
37.    Dobrzyński Leszek    38.    Dolata Zbigniew    39.    Duda Antoni
40.    Duda Elżbieta    41.    Duda Jan    42.    Duszek Marcin
43.    Dworczyk Michał    44.    Dziedziczak Jan    45.    Dziuba Tadeusz
46.    Dziuk Barbara    47.    Falfus Jacek    48.    Filipiak Ewa
49.    Galemba Leszek    50.    Gawron Andrzej    51.    Giżyński Szymon
52.    Glenc Teresa    53.    Gliński Piotr    54.    Głuchowski Krzysztof
55.    Golińska Małgorzata    56.    Gołojuch Kazimierz    57.    Gonciarz Jarosław
58.    Gosiewska Małgorzata    59.    Gosiewski Jerzy    60.    Gowin Jarosław
61.    Gryglas Zbigniew    62.    Gwiazdowski Kazimierz    63.    Hałas Teresa
64.    Horała Marcin    65.    Hrynkiewicz Józefa    66.    Jach Michał
67.    Jaki Patryk    68.    Janczyk Wiesław    69.    Janik Grzegorz
70.    Janowska Małgorzata    71.    Jędrysek Mariusz Orion    72.    Jurgiel Krzysztof
73.    Kaczorowska Alicja    74.    Kaleta Piotr    75.    Kamiński Mariusz
76.    Kempa Beata    77.    Kilian Jan    78.    Kloc Izabela
79.    Kołakowski Lech    80.    Kołakowski Robert    81.    Kopcińska Joanna
82.    Kossakowski Wojciech    83.    Kosztowniak Andrzej    84.    Kowalczyk Henryk
85.    Kownacki Bartosz    86.    Kozanecka Ewa    87.    Krajewski Jarosław
88.    Krajewski Wiesław    89.    Krasulski Leonard    90.    Król Piotr
91.    Krupka Anna    92.    Kryj Andrzej    93.    Krynicka Bernadeta
94.    Kubiak Dariusz    95.    Kubiak Marta    96.    Kubów Krzysztof
97.    Kuchciński Marek    98.    Kurzępa Jacek    99.    Kwiecień Anna
100.    Kwitek Marek    101.    Latos Tomasz    102.    Latosiński Bogdan
103.    Leśniak Józef    104.    Lichocka Joanna    105.    Lipiec Krzysztof
106.    Lipiński Adam    107.    Lisiecki Paweł    108.    Ławniczak Tomasz
109.    Machałek Marzena    110.    Maciejewski Krzysztof    111.    Macierewicz Antoni
112.    Małecki Jerzy    113.    Małecki Maciej    114.    Masłowska Gabriela
115.    Materna Jerzy    116.    Mateusiak-Pielucha Beata    117.    Matusiak Grzegorz
118.    Matusiewicz Andrzej    119.    Matuszewski Marek    120.    Matuszny Kazimierz
121.    Mazurek Beata    122.    Melak Andrzej    123.    Miazga Mieczysław
124.    Michałek Iwona    125.    Michałkiewicz Krzysztof    126.    Milczanowska Anna
127.    Milewski Daniel    128.    Mosiński Jan    129.    Moskal Kazimierz
130.    Możdżanowska Andżelika    131.    Mrówczyński Aleksander    132.    Mularczyk Arkadiusz
133.    Murdzek Wojciech    134.    Naimski Piotr    135.    Olejniczak Waldemar
136.    Olszówka Piotr    137.    Ołdakowski Adam    138.    Opioła Marek
139.    Ostrowski Krzysztof    140.    Osuch Jacek    141.    Paluch Anna
142.    Paul Jerzy    143.    Pawłowicz Krystyna    144.    Piechowiak Grzegorz
145.    Piontkowski Dariusz    146.    Piotrowicz Stanisław    147.    Polaczek Jerzy
148.    Polak Marek    149.    Polak Piotr    150.    Porzucek Marcin
151.    Puda Grzegorz    152.    Pyzik Piotr    153.    Rafalska Elżbieta
154.    Rusecka Urszula    155.    Rzońca Bogdan    156.    Sasin Jacek
157.    Schmidt-Rodziewicz Anna    158.    Schreiber Grzegorz    159.    Schreiber Łukasz
160.    Sellin Jarosław    161.    Siarka Edward    162.    Siarkowska Anna Maria
163.    Skurkiewicz Wojciech    164.    Smirnow Andrzej    165.    Smoliński Kazimierz
166.    Sobecka Anna Elżbieta    167.    Sobierajski Czesław    168.    Sośnierz Andrzej
169.    Sprawka Lech    170.    Stachowiak-Różecka Mirosława    171.    Starzycki Dariusz
172.    Stawiarski Bartłomiej    173.    Stawiarski Jarosław    174.    Suski Marek
175.    Szałabawka Artur    176.    Szarama Wojciech    177.    Szczurek-Żelazko Józefa
178.    Szefernaker Paweł    179.    Szewczak Jan    180.    Szlachetka Jarosław
181.    Szlachta Andrzej    182.    Szulowski Krzysztof    183.    Szwed Stanisław
184.    Szydełko Halina    185.    Szydło Beata    186.    Szymańska Ewa
187.    Szynkowski vel Sęk Szymon    188.    Śniadek Janusz    189.    Świat Jacek
190.    Tarczyński Dominik    191.    Tchórzewski Krzysztof    192.    Telus Robert
193.    Terlecki Ryszard    194.    Tobiszowski Grzegorz    195.    Tomaszewska Ewa
196.    Tułajew Sylwester    197.    Uruski Piotr    198.    Uściński Piotr
199.    Wargocka Teresa    200.    Warwas Robert    201.    Warzecha Jan
202.    Wassermann Małgorzata    203.    Waszczykowski Witold    204.    Wąsik Maciej
205.    Weber Rafał    206.    Wilk Jerzy    207.    Witek Elżbieta
208.    Wojciechowski Grzegorz    209.    Wojtkiewicz Michał    210.    Woźniak Grzegorz Adam
211.    Woźniak Tadeusz    212.    Wójcik Michał    213.    Wróblewska Krystyna
214.    Wróblewski Bartłomiej    215.    Wypych Małgorzata    216.    Zagórski Marek
217.    Zalewska Anna    218.    Zaremba Krzysztof    219.    Zasada Artur
220.    Zawiślak Sławomir    221.    Zbonikowski Łukasz    222.    Zieliński Jarosław
223.    Ziobro Zbigniew    224.    Zuba Maria    225.    Zubowski Wojciech
226.    Żalek Jacek               

Wstrzymał się:
1. Jan Szyszko

8 posłów nie głosowało 
1. Głębocki Konrad
2. Kaczyński Jarosław
3. Kruk Elżbieta
4. Malik Ewa
5. Raczak Grzegorz
6. Soboń Artur
7. Strzałkowski Stefan
8. Szczypińska Jolanta


Jedynym klubem poselskim, który zagłosował przeciwko Ustawie Podległości był Kukiz 15, poza posłem Rzepeckim Łukaszem głosującym za Ustawą  i 9 posłami, którzy nie pojawili się w Sejmie.


Poza tym za Ustawą Podległości głosowały kluby opozycyjne niemal w całości, choć nawet tutaj pojawiły się nieliczne wyjątki.

Ogółem za Ustawą Podległości w dniu 27 czerwca 2018 głosowało 388 obywateli posłów, przeciw było 25, wstrzymało się od głosu 5, a nie raczyło pojawić się w Sejmie 41 obywateli posłów.

Źródło: http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=65&NrGlosowania=9


Piszę głównie o PIS, bo to ta partia wygrała wybory i to na tę partię głosowałam. Ale "to se ne vrati, pane Havranek". Czekam na zaistnienie na polskiej scenie politycznej partii narodowej, partii ludzi młodych nie ubrudzonych przy okrągłym meblu i magdalenkowych geszeftach. Może zdąży się taka pojawić zdolna do przejęcia władzy zanim zostaniemy ze szczętem ograbieni z dorobku pokoleń i ostatecznie pozbawieni sił do samoobrony przed okupantami. Może.



Opublikowano: 27.06.2018 21:29.
Autor: izaluka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

jestem jedynie pyłkiem na ziemi, ale Bóg mnie umiłował .........http://intronizacja.pl/..................Intronizacja KLIKNIJ <a Die besten Online- Casino-Seiten image
ministat liczniki.org

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @ojciec & dyrektor Pokaż mi nieprożydowskie środowisko w Polsce. Są, ale skutecznie tępione.
  • @ram W szczególności. „Dla Polaków to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna...
  • @Animela Niestety.

Tematy w dziale