TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
28 obserwujących
213 notek
202k odsłony
209 odsłon

Apel do ludzi, którym zależy na Polsce.

Wykop Skomentuj1

Przestańcie proszę Szanowni Blogerzy komentować notki i komentarze dotyczące wczorajszego ataku WIELOKROTNEGO KRYMINALISTY na prezydenta Gdańska.

Teksty te powstają głównie po to, aby rozhuśtać do niebezpiecznego poziomu emocje Polaków. Nie wchodźcie w te notki, aby nie dać się sprowokować manipulantom, którym zależy na destabilizacji sytuacji w Polsce i wykorzystają do tego celu KAŻDĄ OKAZJĘ. Dla nich nieważny jest człowiek, który stał się ofiarą nożownika, chociaż udają, że jest inaczej, istotny jest cel, którym jest maksymalne osłabianie Polski i Polaków.

Dyskusje z prowokatorami nawet w najlepszej wierze, podtrzymują stan napięcia zamiast go wyciszyć. Jeśli nie będzie dyskusji, prowokatorzy stracą "paliwo" i sytuacja powoli się uspokoi.

Powstrzymać narastającą falę hejtu można jedynie nie reagując na te cyniczne prowokacje, bo każda reakcja, także ta mająca na celu odpieranie tej fali, to przyczynek i zachęta do dalszego wzmożenia emocjonalnego, które może doprowadzić do niewyobrażalnych skutków dla Polski i Polaków.

Najważniejsze jest, aby prezydent Gdańska Paweł Adamowicz powrócił do pełni zdrowia, a Polacy nie dawali się prowokować politycznym hochsztaplerom.

Potraktujcie proszę PT. blogerzy ten apel poważnie.

Proszę o nie komentowanie tej notki.

Ponieważ nie umiem wyłączyć komentowania pod notką, usunę każdy komentarz, także ten popierający mój apel.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale