Blog
TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
izaluka
izaluka KATOLICZKA, POLKA, PATRIOTKA
24 obserwujących 180 notek 186877 odsłon
izaluka, 14 stycznia 2019 r.

Apel do ludzi, którym zależy na Polsce.

Przestańcie proszę Szanowni Blogerzy komentować notki i komentarze dotyczące wczorajszego ataku WIELOKROTNEGO KRYMINALISTY na prezydenta Gdańska.

Teksty te powstają głównie po to, aby rozhuśtać do niebezpiecznego poziomu emocje Polaków. Nie wchodźcie w te notki, aby nie dać się sprowokować manipulantom, którym zależy na destabilizacji sytuacji w Polsce i wykorzystają do tego celu KAŻDĄ OKAZJĘ. Dla nich nieważny jest człowiek, który stał się ofiarą nożownika, chociaż udają, że jest inaczej, istotny jest cel, którym jest maksymalne osłabianie Polski i Polaków.

Dyskusje z prowokatorami nawet w najlepszej wierze, podtrzymują stan napięcia zamiast go wyciszyć. Jeśli nie będzie dyskusji, prowokatorzy stracą "paliwo" i sytuacja powoli się uspokoi.

Powstrzymać narastającą falę hejtu można jedynie nie reagując na te cyniczne prowokacje, bo każda reakcja, także ta mająca na celu odpieranie tej fali, to przyczynek i zachęta do dalszego wzmożenia emocjonalnego, które może doprowadzić do niewyobrażalnych skutków dla Polski i Polaków.

Najważniejsze jest, aby prezydent Gdańska Paweł Adamowicz powrócił do pełni zdrowia, a Polacy nie dawali się prowokować politycznym hochsztaplerom.

Potraktujcie proszę PT. blogerzy ten apel poważnie.

Proszę o nie komentowanie tej notki.

Ponieważ nie umiem wyłączyć komentowania pod notką, usunę każdy komentarz, także ten popierający mój apel.

Opublikowano: 14.01.2019 13:27. Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 13:42.
Autor: izaluka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

jestem jedynie pyłkiem na ziemi, ale Bóg mnie umiłował .........http://intronizacja.pl/..................Intronizacja KLIKNIJ <a Die besten Online- Casino-Seiten image
ministat liczniki.org

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @doku Powiedz to żydom:...
  • @Ambroż "W ostatnich kilkunastu dniach ważni politycy Izraela i niestety również USA ...
  • IZRAEL I ORGANIZACJE ŻYDOWSKIE JUŻ W 1952 R. OTRZYMAŁY OD RFN PIENIĄDZE ZA MIENIE...

Tematy w dziale