TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
30 obserwujących
219 notek
206k odsłon
242 odsłony

OTO, JAK deMOkraci WALCZĄ Z DEMOKRACJĄ, YT W AWANGARDZIE OWEJ WALKI...

Wykop Skomentuj1
BRAUN, SKIBA: DLACZEGO ALEKSANDRA DULKIEWICZ UNIKA DEBATY?HIT! DZIENNIKARZ NIE ODPUSZCZA. DULKIEWICZ UCIEKA: "KIEDY DEBATA?"DEBATA GRZEGORZ BRAUN - MAREK SKIBA


You Tube w powyższym filmie testuje wytrzymałość Polaków na psucie obrazu i, co ważniejsze, dźwięku i wytrzymałość nerwów w filmie dokumentującym debatę dwóch kandydatów w uzupełniających wyborach na prezydenta Gdańska spoza układu: p. M. Skiby i p. G. Brauna.

Skoro brak zgody na uczestniczenie w debacie p. A. Dulkiewicz telewizja gdańska wykorzystała do odmowy zorganizowania debaty kandydatów, debata taka została zorganizowana i przeprowadzona przez pp. Skibę i Brauna. Przeprowadzona i zarejestrowana. Niestety relacje z tego wydarzenia zamieszczone na YT pod dwoma różnymi linkami są do odsłuchania i obejrzenia jedynie dla bardzo cierpliwych odbiorców. Obie relacje mają potworne zakłócenia dźwięku, a na innym, do którego nawet nie podaję linka, brak jest obrazu. Czyli cóż, demokracja - tak - ale tylko dla wybranych.

Mimo wszystko zachęcam do wysłuchania relacji. Nie takim przeciwnościom Polacy opierali się w czasie swojej niełatwej historii.


JERZY ROBERT NOWAK POPIERA GRZEGORZA BRAUNAWykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale