TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
30 obserwujących
219 notek
206k odsłon
227 odsłon

"By nigdy więcej ani w Gdańsku ani jak Rzeczpospolita długa i szeroka polscy patrioci nie

Wykop Skomentuj6

Ostatni dzień kampanii wyborczej w Gdańsku.

"By nigdy więcej ani w Gdańsku ani, jak Rzeczpospolita długa i szeroka, polscy patrioci nie ginęli w samotności od strzału w tył głowy"


Grzegorz Braun w rozmowie z telewizją wRealu24 opowiedział, jak uczcił Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podkreślił też, że w Gdańsku nie ma wojska i władze miasta do tej pory traktowały polską armię jak intruza. Oprócz tego apeluje o zwiększenie uzbrojenia Polaków.


– Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczciliśmy skromną reprezentacją KWW Grzegorza Brauna wizytą na strzelnicy. Oddaliśmy salwę honorową na cześć Żołnierzy Wyklętych i do tego chciałbym zachęcać, to propagować. Organizacja Pobudka. Kościół, szkoła, strzelnica, mennica. Z tym przesłaniem działa już kolejny rok i w tej kampanii – powiedział Grzegorz Braun.


– Skoro to święto przypada na ostatni dzień naszej kampanii to wyciągajmy z naszej pamięci Żołnierzy Wyklętych konstruktywne wnioski. Wniosek Podstawowy: Niechaj nigdy więcej tak się nie zdarzy, żeby Polacy rozbrojeni, ścigani polscy patrioci w mniejszości musieli stawiać czoła przeciwnościom – apelował Braun.


– Tutaj w Gdańsku wzniosłe i tragiczne, piękne i straszne dzieje, których symbolem pozostaje imię Danuty Siedzikówny „Inki”, majora Łupaszki, innych żołnierzy 5. brygady wileńskiej AK i innych organizacji, środowisk. Wspominając bohaterów powiedzmy to sobie i zobowiązujmy się do tego, by nigdy więcej polscy patrioci nie byli ściganą zwierzyną. By nigdy więcej ani w Gdańsku ani jak Rzeczpospolita długa i szeroka polscy patrioci nie ginęli w samotności od strzału w tył głowy – podkreślił.
Byśmy nie musieli ich szukać w jakichś dołach z wapnem. Nigdy więcej – dodał.


Aby się to nie powtórzyło, naród nie może być rozbrojony. A rozbrojony jest. Polacy najbardziej rozbrojonym narodem w tej części świata. Brońmy się, zapewniajmy bezpieczeństwo narodowe profesjonalnie. Wojsko Polskie niechaj wróci do Gdańska, bo nie ma go tutaj, zniknęło, wyparowało – zaznaczył Grzegorz Braun.


Tam, gdzie nie ma wojska polskiego, tam zanika państwo. Wojsko polskie musi wrócić do Gdańska. A nie było dotąd serdecznie witane. W zeszłym roku w sierpniu władze miasta, poprzedni prezydent Gdańska, tak postawił sprawę, jakby wojsko polskie miało być nieproszonym gościem na Westerplatte. To woła o pomstę do nieba i prokuratora. Niestety, prokurator i służby warszawskie tutaj nie działają – ocenił.

https://nczas.com/2019/03/01/mocne-slowa-grzegorza-brauna-oby-polacy-nie-byli-wiecej-zwierzyna-zas-patriotow-bysmy-nie-szukali-w-dolach-z-wapnem-musimy-byc-uzbrojeni-video/


Zapraszam do zapoznania się z relacją z mini konferencji prasowej Grzegorza Brauna w Gdańsku prowadzonej przez M.Rolę.


G. Braun u Roli! Ostatnia prosta kampanii wyborczej w Gdańsku! Dulkiewicz, Braun czy Skiba? PYTANIA?


Dołącz do armii patriotów.
Polecam nowy, oddolny, patriotyczny ruch narodowy o strukturze sieciowej:
Rząd Wygnany RP (ruch patriotów) & Federacja Patriotycznych Sił "Piorun"

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale