Blog
JanekPradera
JanekPradera
JanekPradera NiePrawdziwy Wolak
0 obserwujących 248 notek 174255 odsłon
JanekPradera, 13 lutego 2013 r.

Rozpaczliwi eksperci marionetki Glińskiego

"Biedaczek Gliński   pokazał dwóch czołowych ekspertów. Trudno powiedzieć, który jest bardziej pocieszny. Proszę głosować jakby kto chciał.

Prof. Krzysztof Rybiński
Prorok ekonomicznego Armageddonu na świecie, a zwłaszcza w Polsce, na swojej wybitnej teorii oparł praktikę, zakładając fundusz, który miał "grać na spadkach". W rezultacie ci, którzy powierzyli temu funduszu swoje ciaćki, stracili 34% kaski na koniec ubr. Tak to praktyka zweryfikowała geniusz Geniusza. No chyba że to Vincent zakradł się do skarbca i zeżarł 1/3 zgromadzonego tam złota. Czyżby prof. Rybiński inwestował w AmberGold?

Prof. Witold Modzelewski
Odpowiedzialny za fatalny stan systemu podatkowego w Polsce, gdyż sam go stworzył jako wiceminister finansów w latach 1992-1996. Najpierw pogmatwał tak, żeby nikt nie wiedział, o co chodzi, a następnie szybciutko zrobił na tym interes, zostając licencjonowanym doradcą podatkowym z numerem legitymacji 00001 (hahahaha!) i zakładając przedsiębiorstwo, które ukrywa się pod nazwą Instytut Studiów Podatkowych. Jest przeciwnikiem obniżania podatków i podatku liniowego, komuchem co się zowie, wiceministrem finansów w rządach SLD i byłym doradcą Samoobrony. Równie wprawiony w byciu niezależnym ekspertem co Binienda z Nowaczykiem:
"...wymyślił poprawkę do ustawy o nieuczciwej konkurencji, która odebrała hipermarketom prawo do wydawania bonów. Najwięcej zyskała na tym firma Sodexho, która zajmuje się dystrybucją bonów towarowych - można je wymieniać na towar w 11 tysiącach sklepów. Profesor Modzelewski w Sejmie występował jako niezależny ekspert. Śledztwo "Newsweeka" wykazało jednak, że jednocześnie pracował na rzecz firmy Sodexho." oprzecinek.blox.pl/2005/05/Ubezpiecz-sie-przed-nami-bo-jestesmy-skur.html
 

Gdy Zyta Gilowska chciała zredukować liczbę etatów w skarbówce, profesorcio nasz, wiceminister finansów w komuszych rządach Jujnii Wolności i SLD, orzekł: "Na tle innych krajów Unii nasz aparat fiskalny wcale nie jest rozbudowany. Obcięcie zatrudnienia przyniosłoby obniżenie jakości obsługi podatników oraz szkody dla interesów państwa".

Tacy eksperci jak premier fachowiec, taki premier fachowiec jaki wniosek i taki wniosek, jak partia, która go przedkłada.
Ja na miejscu Glińskiego zacząłbym chodzić po ulicach w papierowej torbie na głowie, bo byłoby mi wstyd się pokazać publicznie
."

Mądry zrozumie, a głupiemu i tak nie wytłumaczysz

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Jestem lumpen-liberałem aspirującym do łże-elit, tkwiącym w układzie i uprawiającym quasi-terror. Mój dziadek zakładał KPP i służył w Wehrmachcie, a prababcia była funkcjonariuszem carskiej Ochrany" "Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji"

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Sumliński pod opieką psychiatry...
  • @jacek syn alfreda Mądry zrozumie, a głupiemu i tak nie wytłumaczysz
  • @pazdziernikowa Ale co to ma do łamania prawa przez S24?

Tematy w dziale