78 obserwujących
310 notek
1343k odsłony
  5223   0

Urodzinowe rozczarowanie

Marek Migalski - świetny analityk sceny politycznej. Rozumie mechanizmy, widzi przyczyny i przewiduje skutki, trafnie punktuje zalety i wady polskich polityków. Oprócz siebie.

Z wielką przykrością stwierdzam, że nadmiernie rozbudowane ego ( zjawisko powszechne) usytuowało się w fatalnym, dla polityka miejscu. W nadwrażliwości na niesprawiedliwą ocenę, czasem chamską krytykę.  Niestety, na to człowiek podejmujący się wykonywania zawodu polityka POWINIEN BYĆ PRZYGOTOWANY !

Jeśli wypowiadam tę myśl, to nie znaczy, że akceptuję trolli i omijanie wszelkich standardów, co się zdarza na Salonie24.  Odwrotnie, boleję nad  obecnościa tego śmiecia. Walcząc z tym wychodzę z założenia, że te przypadłości trzeba traktować jako powietrze (zepsute) i tym samym je unieważniać.

Marek Migalski czyni odwrotnie, nadaje im rangę, mówi o tym na urodzinach Salonu 24, a w dodatku przypisuje wszystkim tam obecnym tego rodzaju zachowania.

Drogi Panie Marku, nie wróżę kariery politycznej. Nie czuje Pan odbiorców. Można prowokować. Pierwszy akapit Pana wystąpienia był dobry, poruszył. Ale w następnym do "poruszonych"  należało już mówić  o sprawach, a nie o sobie.

Wierzę, że robi Pan dużo pożytecznych rzeczy w PE, czytałam Pana sprawozdanie. Konkrety. Za to dzięki, ale w spotkaniu z publicznością - klapa.

Nie mniej, z zainteresowaniem czekam na Pana teksty analityczne.  Wiem, że tu się nie zawiodę. Jednak dopóki reprezentuje Pan mnie w PE , także odgrywa ważną rolę w polityce wewnętrznej, bardzo serdecznie proszę przemyśleć jeszcze raz siebie i swój stosunek do ludzi, którym jako polityk Pan ma SŁUŻYĆ ! Trzeba lubić swoich wyborców, wogóle ludzi.

Odwołuję się do impoderabiliów a nie do zasad PR , choć w  Pana  wypadku te różne dziedziny gdzieś by się spotkały.

W dalszym ciągu liczę na Pana potencjał. Proszę unieść się wyżej. Nie atakuje Pan Jarosława Kaczyńskiego, to już sygnał klasy, którą, mam nadzieję, kiedyś Pan pokaże.

 

 

 

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale