80 obserwujących
310 notek
1337k odsłon
5553 odsłony

Zbigniew Bujak: "Jedyne słowa naprawdę wielkiego kalibru ...

Wykop Skomentuj73

31.V.2011 Onet zacytował Niesiołowskiego "Wiarygodność panów "K" jest równa zeru" ( Rozmowa Rymanowskiego).  Zatem ja z tego samego  dnia  z  "Faktów po Faktach" (rozmowa Justyny Pochanke) zacytuję Zbigniewa Bujaka i Zbigniewa Janasa, którzy uczestniczyli w spotkaniu ludzi zasłużonych dla polskiej demokracji z prezydentem USA, Barakiem Obamą.

Zbigniew  Bujak: "Jedyne słowa naprawdę wielkiego kalibru, godne skierowania do przywódcy najważniejszego państwa świata, wypowiedział Jarosław Kaczyński .

- Świetne polityczne przemówienie" -dopowiedział Zbigniew Janas.

Dlaczego nie znamy tego przemówienia ? Nie było przedmiotem zainteresowania dziennikarzy, czy też organizatorzy wizyty prezydenta USA uznali, że te treści z jakichś przyczyn są  nie do publikacji ?

Posłuchajcie tej rozmowy, a dowiecie się, jakiej klasy ludzie nie mogą przebić się do polityki i jakiej klasy jest dziennikarstwo mainstreamowych gwiazd. Dziennikarstwo zagadujące rozmówcę. Dziennikarstwo zaangażowane w walce politycznej. Modelowy przykład. Na szczęśćie ci rozmówcy odbiegają od standardu dyżurnych polityków. Mieli coś do powiedzenia i  nie płaszcząc się przed dziennikarką, powiedzieli.

Wykop Skomentuj73
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale