Blog
Janke Post
Igor Janke
Igor Janke były dziennikarz
313 obserwujących 881 notek 3747166 odsłon
Igor Janke, 22 grudnia 2010 r.

Konkurs na opowieść wigilijną/nowe info

Zbliża się Wigilia. Czas spotkań, dzielenia się, wybaczania. Czas nadziei. Zapewne i podczas Świąt nie przestaniemy zupełnie mówić i pisać o polityce, ale chcielibyśmy namówić Was do pisania także na inne tematy. Do podzielenia się Waszymi opowieściami wigilijnymi. Trzy lata temu napisaliście wiele pięknych historii podczas Świąt Bożego Narodzenia. 

Spróbujcie napisać Wasze opowieści. Może ułoży się z nich coś ładnego? Może dzięki nim stanie się nam wszystkim trochę cieplej? Napiszcie proszę. Ogłaszamy konkurs. Jednoosobowym jury zgodziła się być Sosenka, jedna z dwóch gospodyń Saloniku Kameralnego.  Ona wskaże najlepsze teksty. Piszcie na Waszych blogach, opatrując teksty tagiem „Opowieści wigilijne”. Konkurs trwa do 3 stycznia 2011. 

Nagrodami będzie pięć pięknych książek, które otrzymamy z wydawnictwa Świat Książki. Albumowe prace: „Bóg się rodzi. Najpiękniejsze dzieła sztuki”, „Historia Kościoła w arcydziełach malarskich”, „Zamki i Pałace polskie” oraz  Andrzej Kunert „1939. Polska była pierwsza”, Andrzej Przewoźnik „Katyń. Zbrodnia, prawda, pamięć”.

Książki piękne, ale nie tylko dla nich warto pisać. Czekamy na Wasze opowieści wigilijne. Podzielcie sie nimi.

P.S. Tak jak zapowiadałem, w ciągu dwóch dni ogłosimy też listę kandydatów - najciekawszych postów w różnych kategoriach, które pojawiły się w 2010 roku. W okresie świąteczno-sylwestrowym będziecie na nie mogli głosować Wy – klikając. 

NOWE INFO: Jury powieszy sie o 100 procent. Do Sosenki dołączy Pani Łyżeczka! Bardzo Wam dziękuję. Panie zdecydują razem. 

INFO 2: W sprawie konkursu na najlepszy post 2010 w Salon24 nominacje zawieszę prawdopodobnie jednak we wtorek poświąteczny. Przepraszam, ale wcześniej nie dam rady i merytorycznie i technologicznie. Wydłużemy zatem  czas na kilkanie o kilka dni. Będzie wyglądało to jak normalna ankieta. Będzie kilka ankiet - każda dotycząca jednej kategorii. W kazdej dziesiec tekstów. Kliknąc będzie można w jeden. Tak jak zapowiadałem, ja dokonam selekcji - wybieram 10 nominacji, Wy wybierzecie jeden najlepszy w każdej kategorii

Opublikowano: 22.12.2010 20:12.
Autor: Igor Janke
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

prezes niezależnego think tanku Instytut Wolności, www.instytutwolnosci.pl, partner w firmie doradczej Bridge, współwłaściciel Salonu24.pl

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Droga Janko, bardzo mi przykro z powodu tych komentarzy. To podłe, ale nie warto tym się...
  • @INTAQ Na naszych zasadach - jesli coś będzie nie tak - będzie reagować. Na żadne...
  • @GRZEŚ Pański tekst zawsze pozostnie Panskim testem, nikt nie będzie w niego ingerował....

Tematy w dziale