Blog
Obserwatorium logiczne
jan mak
jan mak bloger, logik
69 obserwujących 334 notki 1051911 odsłon
jan mak, 5 stycznia 2019 r.

Koalicja "starych" przeciwko Andruszkiewiczowi

2269 222 0 A A A

Przyznam, że sam miałem wątpliwości, gdy usłyszałem o powołaniu Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji. Gdy jednak zobaczyłem jak wielka koalicja od sasa do lasa rzuciła się na młodego polityka, jak bardzo przeszkadza prawie wszystkim jego młody wiek, to zrozumiałem, że moje wątpliwości, to typowe wątpliwości starszego pana, który sam o sobie wie, że "trudna rada, jeśli chodzi o karierę, // już nie będzie, już nie będzie się premierem". 

Fakt, że z taką wściekłością rzuciła się na niego cała lewica-opozycja jest najlepszym dowodem, że dla opozycji to poważny cios. Opozycja próbuje wyznaczyć granicę poglądów, jakie może mieć członek zjednoczonej prawicy. Narzucić kaganiec politycznej poprawności. Na to w żadnym razie nie można pozwolić. I to samo wystarcza, żeby od tego momentu bronić nominacji Andruszkiewicza.

Fakt, że rzucili się na niego narodowcy, pokazuje, jakich strat się spodziewają po oficjalnym przejściu najbardziej rozpoznawanego młodego polskiego patrioty do obozu Zjednoczonej Prawicy. Czyli też doceniają znakomite posunięcie ze strony Prawa i Sprawiedliwości. 

Fakt, że rzucili się na niego z brzydkimi pomówieniami posłowie Kukiz'15, niby byli koledzy, pokazuje że pozostałym w Kukizie posłom bliżej jest do mentalności ich lidera, niż to się mogło wydawać -- i też przeczuwają straty.

Najciekawsze jest, że do ataku na Andruszkiewicza dołączyli prawicowi publicyści, blogerzy i niektórzy politycy PiS. Do tego odnosi się tytuł. Brak jest logiki w argumentach przeciw tej nominacji. Wszystko to jest jęczenie i  typowe zachowanie starszych panów, że "wiecie, za młody, niedoświadczony, jeszcze mógłby się pouczyć." Koalicja starych (pominę rzeczownik) ma się w Polsce dobrze. 

Panie Andruszkiewicz! Gratulacje i życzenia powodzenia od niektórych starszych wiekiem! Mam nadzieję, że w przyszłości okaże się, że wzięcie Pana na pokład Zjednoczonej Prawicy, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. W każdym bądź razie dzięki wściekłemu atakowi jest Pan już na starcie najlepiej rozpoznawalnym wiceministrem. Kto zna innych? 


Opublikowano: 05.01.2019 13:40. Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 21:06.
Autor: jan mak
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Generalnie staram się być obiektywny. Jednak w swoich notkach za cel biorę głównie obnażanie kłamstw, patologii i oszustw tzw. III RP. Jest to mój mały wkład w przywracanie równowagi medialnej w Polsce. Gdy równowaga taka kiedyś stanie się faktem – zmienię cel.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @cinka2  dobrze że Pani wkleja, ale nieprzekonanych i tak to nie przekona, bo oni nie widzą...
  • @jarikuri 1  nie wiem czy to sarkazm, bo nie widzę mimiki. ale porównanie do śmierci JPII...
  • @jamkes  Obawiam się, że to nie jest takie proste. To nie tylko TVN, lecz większość prasy i...

Tematy w dziale Polityka