1 obserwujący
25 notek
11k odsłon
  147   0

W odpowiedzi pewnemu panu Grzegorzowi:

Marksistowska organizacja WHO i jej marksistowski szef Tedros Adhanom GhebreYesus nie są dla mnie żadnymi autorytetami, podobnie jak opracowane przez tą organizację „Standardy edukacji seksualnej w Europie” zalecające wprowadzenie edukacji seksualnej dzieci nawet przed 4 rokiem życia. Niestety dla wielu (chyba już większości) odurzonych socjalistyczną propagandą ludzi w Europie, zwłaszcza młodych, są!

Może według Pana te „Standardy” nikomu i niczemu nie zagrażają, ale ja nie mam wątpliwości, że seksedukatorzy LGBT+ wyposażeni w edukacyjne wytyczne WHO wpuszczeni do żłobków, przedszkoli i szkół spowodowaliby spustoszenie w głowach dzieci i młodzieży prowadząc do deprawacji całego pokolenia, na czym wam socjalistom zresztą, szczególnie zależy.

Socjaliści, jak to socjaliści chcą wprowadzić „postęp” tu i teraz przy czym niszcząc stary porządek nie zastanawiają się, że na jego gruzach nic solidnego i trwałego zbudować się nie da (patrz ZSRS, ChRL). Pańskie marzenia, że po zniszczeniu cywilizacji łacińskiej w Polsce uda się Jej smętne resztki przyłączyć do Wspólnoty Niepodległych Państw nie spełnią się.

Rosja i jej cywilizacja turańska zaszczepiona Rosji przez mongolskich okupantów, w trakcie wprowadzania w czasach ZSRS nowej cywilizacji (opartej na wschodniej cywilizacji żydowskiej) uległa w dużym stopniu rozpadowi przynosząc Rosjanom chaos pojęciowy wskutek czego sama Rosja i Rosjanie nie bardzo wiedzą kim obecnie są i co mają ze sobą w przyszłości robić.

Ustawił się Pan, Panie Grzegorzu po stronie tych, którzy chcą zniszczyć cywilizację łacińską, aby utorować drogę cywilizacji islamskiej (też wschodniej), która niestety za kilkadziesiąt lat zawładnie Europą. Mam nadzieję, że Pańskie działania i wizje „postępowego” świata wynikają tak jak u innych socjalistów bardziej z niewiedzy niż z niskich pobudek, na przykład finansowych.

Proponuję przeczytanie ze zrozumieniem dzieł wielkiego polskiego uczonego Feliksa Konecznego, który opisał mechanizmy rządzące cywilizacjami i ich wzajemne oddziaływanie na siebie włącznie z „wrogimi przejęciami”. Został za to znienawidzony i zamilczany na śmierć na wszystkich „postępowych” (innych nie ma) uniwersytetach na świecie.

A tak na koniec zapytam: – to ile lesbijek powinienem według Pana znać (poznać)?

Janusz Żurek

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjekbSJ_vXqAhWSmIsKHRB8BvYQFjAAegQIARAB&url=https%3A%2F%2Fwww.bzga-whocc.de%2Ffileadmin%2Fuser_upload%2FDokumente%2FWHO_BzgA_Standards_polnisch.pdf&usg=AOvVaw37WCB13UTcXewcoOcJdelE

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości