Tak w Polsce Rząd z nami postępuje, żeby człowieka zniszczyć.
Jestem jestem socjalistą - ( nie komunistą ) z przekonania i antyklerykałem, ale osobą wierząca, nie chodzę do żadnego kościoła i nie mam nic wspólnego z żadnym kościołem czy związkiem wyznaniowym. Nienawidzę burżuazji i lichwiarstwa.
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (5)