0 obserwujących
152 notki
80k odsłon
  131   0

Nieprzyzwoity Jarosław Kaczyński

Pan Tomasz Terlikowski napisał notkęWarto być przyzwoitym! Niestety, idol pana Terlikowskiego - Jarosław Kaczyński jest czlowiekiem nieprzywoitym.

PiS zgłosił nierealny projekt rezolucji związanej ze smoleńską katastrofą. Nierealną, a po części kłamliwą.

Doskonale wiadomo, że Polska nie ma umowy z Rosją ws. przejmowania śledztwa w przypadku katastrofy lotniczej polskiego samolotu w Rosji. Jeżeli Polska miałaby przejąć śledztwo, to wcześniej należałoby taką umowę wynegocjować, podpisać i ratyfikować.

Na ten okres czasu śledztwo należałoby przerwać. Byłby to nonsens.

Doskonale też wiadomo, że polscy eksperci biorą udział we wszystkich czynnościach związanych z badaniem przyczyn tej katastrofy. Sugerowanie, że Rosjanie coś przed Polakami ukrywają, nie ma uzasadnienia w faktach.

Jeżeli zatem PiS domaga się przejęcia przez Polskę tego śledztwa, to świadomie wprowadza w błąd polską opinię publiczną, a czyni to w ramach kampanii wyborczej.

Jest to nieprzyzwoite i takie zachowanie Bartoszewski słusznie nazywa nekrofilią.

Ludzie, którzy zainicjowali wspomnianą przeze mnie rezolucję, są hienami cmentarnymi, żerującymi na ofiarach smoleńskiej katastrofy. Prezesem PiS i kandydat w wyborach prezydenckich - Jarosław Kaczyński, wyrażając zgodę na wniesienie projektu tej rezolucji pod obrady sejmu,  stał się również hieną cmentarną i z pewnością nie jest czlowiekiem przyzwoitym.

Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale