0 obserwujących
152 notki
80k odsłon
  385   0

Władze Polski planują wojnę na naszym terytorium

Rzepa opublikowała artykuł Kontratak NATO wyjdzie spod Warszawy, w którym otwartym tekstem pisze się o tym, iż NATO planuje wojnę z Rosją na terytorium Polski.

Polską rządzi grupa ludzi, której celem jest wojna z Rosją za wszelką cenę. Polska mogłaby być krajem tranzytowym dla handlu wschód-zachód, ale władze naszego kraju robią wszystko, aby tak się nie stało.

Co jakiś czas rząd i pisowska opozycja raczą nas kolejną porcją hejtu wobec Rosji, szukając okazji do awantur z tym państwem. Takich rzeczy nie robi żadne inne państwo. Czasami poplują na Rosję Litwini, Estończycy lub Łotysze, ale taka jest ich nazistowska i ss-mańska tradycja z II wojny światowej. Polska takiej tradycji nie ma.

Rosja nie zgłasza żądań terytorialnych wobec Polski, jak robi to Ukraina, Rosjanie przeprosili za Katyń i wcale się go nie wypierają, jak Ukraińcy wypierają się zbrodni przeciwko ludzkości na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Ukraina gloryfikuje zbrodniarzy takich jak Bandera i Suchewycz, a syn Suchewycza zgłosil w ukraińskim parlamencie ustawę o gloryfkacji tych zbrodiarzy oraz zbrodniczych UPA i OUN i ta ustawa została przyjęta. Jest to rónoważne temu, jakby syn Himmlera zgłosił w Bundestagu projekt ustawy o glorfikacji SS i obronie ich czci(jakby było czego bronić).

Tymczase polskie władze raczą nas różnymi awanturami z Rosją, ostatnio zabraniają przejazdu motocyklistów rosyjskich, planujących upamiętnienie zwycięstwa nad Niemcami w II wojnie światowej.

Artykuł, o którym piszę na początku, to niesłychanie ważna informacja. Tytuł artykułu informuje, jaki jest scenariusz gry opisanej w artykule. Otóż władze naszego kraju planują wojnę z Rosją na naszym terytorium. Polacy będą ofiarami wojny, która nie jest w interesie Polski, a wręcz przeciwnie, jest ona dla nas katstrofą. Interesy USA i Ukrainy chcą realizować kosztem Polski ludzie, którzy mają władzę i ich poplecznicy z opozycji.

Polacy, pójdźcie na wybory i przepędźcie tę zgraję zdrajców!!!

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale