15 obserwujących
245 notek
179k odsłon
  266   5

UWAGA trzymajcie się krzeseł, Kwaśniewski w TVN prawi o etyce i moralności

Najwięcej obligacji Polacy zakupili w lutym, gdy wybuchła wojna na Ukrainie, za blisko pięć i pół miliarda złotych. Od tego czasu nastąpił spadek, ale jeszcze w maju koszt zakupionych obligacji wynosił blisko dwa i pół miliarda. Wiedza o obligacjach była powszechna, ale interesowali się nimi i nabywali je ci, którzy dysponowali wolną gotówką. Przykładowo dość młoda "polityczka" Nowoczesnej oprócz sporej ilości innych walorów inwestycyjnych nabyła także obligacje skarbowe za 2 mln złotych. Dziwnym trafem media interesują się wyłącznie obligacjami, które nabył premier Morawiecki, robiąc z tego tanią sensację. Można się tylko domyślać, że ci którzy premiera w tej sprawie bezpośrednio nie atakują także mają w portfelach spory pakiet tych akcji.


Jak można się domyślać w czołówce oskarżycieli znajduje się Gazeta Wyborcza i niezawodny TVN ze swymi cynicznymi cynglami. Ten ostatni (TVN24) przeprowadził wywiad z Aleksandrem Kwaśniewskim, który komentował zakup przez premiera obligacji skarbowych za ponad 4,6 mln zł. Ponieważ naczelny krytyk PiS z tej stacji Piotr Kraśko po ostatnich skandalicznych doniesieniach został chwilowo schowany do szafy, nad obligacjami premiera pochylili się TW Alek i TW Stokrotka. Nawet wśród wyborców PiS to musi wywołać jakąś refleksję – powiedział Aleksander Kwaśniewski o obligacjach kupionych przez Mateusza Morawieckiego, sugerując, że doszło do jakichś nieprawidłowości. – Są kraje z dużą tradycją demokracji, gdzie, powiem kolokwialnie, takie numery nie przechodzą, a w Polsce jakoś tak – ciągnął dalej Kwaśniewski. Jeśli nie mówię tego ludziom: "zróbcie to wszyscy, tak będzie lepiej, kupujcie obligacje", to to jest po prostu nieetyczne – ocenił, przekonując, że "w normalnych demokracjach byłoby dużo szumu" z tego powodu.


Aż ciśnie się w tym momencie samo na usta - "Ależ się kurvy robią bezczelne". Nie sposób zapomnieć bowiem o kandydacie  na prezydenta, który oszukał cały naród podając, że ma wyższe wykształcenie, kiedy nie miał, trudno zapomnieć także o prezydenturze, gdy pierwszy obywatel Rzeczypospolitej ucieka przed dziennikarzami z piętra po drabinie, lub jest przewożony w stanie upojenia alkoholowego w bagażniku samochodu. Co do ekscesów alkoholowych to było ich bez liku, jak choćby kiwający się na grobami pomordowanych Polaków w Charkowie, owijający się polską flagą w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, czy bełkoczący podczas wykładów dla studentów w Kijowie. O ciemnych interesach finansowych, o których mówili znający go dobrze Oleksy i Miller, nawet nie wspominam. I tacy ludzie w TVN rozprawiają o etyce i moralności, próbując na siłę podzielić się swymi wadami z innymi. Do kompletu i pełni obrazu zabrakło mi tylko w miejsce TW Stokrotki wspomnianego wcześniej Piotra Kraski.
https://dorzeczy.pl/opinie/310474/kwasniewski-morawiecki-bardzo-zaryzykowal.html

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/60637,kwasniewski-znow-pijany-na-ukrainie.html

https://wiadomosci.wp.pl/brutalne-slowa-millera-6038680372954241g/7
Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale